Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

veľkost nadrže 81L


booster

Recommended Posts

Zdravim Vas, včera som bol tankovat u našich súdruhov na ukrajine a dosiel som tam s velmi prazdnou nadržou, veim ze 406 ma velkost 70L niekto da az 78L ale mne voslo pekných 81L a bolo to az po hrdlo, taže spokojenosť na mojej strane k tomu som hodil 10l do bandasky a odchádzal som s 91l nafty po 23sk...takže super;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: booster

nie naši sudruhovia maju specialnu rampu na ktoru sa nacúva a zadok auta je vo vzduchu a do každeho auta vojde viac..

Drobet nechápu.

Pokud se ti tam vešlo tolik, blahopřeji soudruhům k dobrému obchodu. Pokud máš ještě těch 10 litrů v bandasce, tak ji přelej do něčeho cejchovaného a můžeš vypočítat, kolik máš opravdu v nádrži místo těch zaplacených 81 litrů. Pokud ti vyjde nižší číslo, tak se nediv. Rozměr nádrže neovlivníš, ale nastavit "vhodně" počítadlo nedá takovou práci.

Původně zaslal: booster

..majú to dobre vymyslené:)

Jaj, tomu se dá věřit ..:D

[upravil dne 5.12.07 Kdo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám 1.9TD rok1999......a odkedy mám UA naftu tak mi to rano lepsie startuje...pritom som bol varovaný ze to bude uplne naopak ze rano v zime budu horsie starty...hoci mrazi este neudreli ale aj tak už je to zretelny rozdiel....je to divne ale je to tak...ale s HDI by som do toho asi nesiel....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

maximum: a preco si myslis ze UA nafta je menej kvalitnejsia ako ta slovenska?(ceska) Tam jazdia castokrat lepsie auta ako u nas. Nehovorim ze netrafis na zlu naftu ale podla mna si nedovolia predavat totalny sajrajt aby prisli o kseft. Ked chcu zarobit tak predsa musia mat aku taku kvalitu pohonnych hmot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to booster: jo jo.., TD tak to je v poho.. sm sa zlakol, ze to do HDi lejes... poznam par ludi, co im islo cerpadlo "dole" po ukrajinskej nafte. Mne bolo povedane, ze UA nafta je suchsia a ze to menej maze cerpadlo a tak nefim, co je na tom pravdy... nehovorim, ze UA nafta je zla, do byvaleho afta( Ford Sierra) sm daval aj taku a v poho..., ale HDi urcite neriesim takou naftou

to Mi16: nefim ako to ukrajinci riesia pri tych nemeckych farach, co maju, ze im to slape... mozno tankuju neaku akostnejsiu naftu:)) hovorim, ze poznam ludi co im ukrajinska nafta odrovnala cerpadla...

[upravil dne 6.12.2007 maximum]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mi16: tiez neviem.. bola by to uspora, lebo je to skoro o polku lacnejsia nafta ako u nas, ale zas cerpadlo poslat do pr... podla mn ziadnej nafte nemozes verit na 100 %, resp. ziadnej benzinke..., HDi je narocne na naftu, tak take riskovanie asi nie..., mozno by sa nic nestalo, keby to zralo ukrajinsku naftu, ale pre dobry pocit..., ze to ma "dobru" naftu tankujem tu "nasu"..:) keby sm mal TD, tak by som fical na Ua na naftu po 23 Sk..:))

[upravil dne 6.12.2007 maximum]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...