Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hluk v kabine co s tim?


Georginek

Recommended Posts

Zdravim,mam 306 td z 95 a v kabine je slyset motor az beda.......Jde mi o to, ze kdyz zvednu volant asi o 3cm nahoru - to se zveda i se sloupkem - je absolutni ticho, no zkratka vse v norme.....Ale kdyz ho zase spustim tak je slyset hodne motor.....Chci se zeptat, co se s tim da delat????? Nejak dotahnout volant??? Nebo vymenit gumu kolem serva???? Protoze kdyz na to koukam z motoru a hybu volantem tak se hybe cely servo a to by asi nemelo,ne???? Diky moc za rady.....

PS: koukal sem u pedalu, co by se dalo dotahnout ale na nic sem neprisel......Kdyz jsem hybal z volantem a koukal na pedaly tak se hybou taky.......Absolutne nevim odkud by mohl jit ten hluk, napada me jako nejpravdepodobnejsi moznost to gumovy tesneni kolem serva.........

Poradte prosim....diky Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO koukal jsem na to, vypada to zajimave, ackoliv podle obrazku to vypada ze se ta folie lepi na kapotu zevnitr, ja bych spis potreboval nalepit neco na prepazku mezi motorem a kabinou z motoroveho prostoru.............., popripade by se mi hodily ty odhlucnovaci folie do kabiny pod nohy spolujezdce i ridice.....jelikoz se mi rozpadli, ale to bych nevidel jako hlavni problem hluku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem koukal na ty stranky cos poslal, vypada to zajimave, bohuzel ta firma Mikro Praha uz to na zakazku nedela, takze bych si to musel narezat sam a pak to tam nalepit. Jenze pochybuju ze bych se dostal presne na ta mista, odkud jde ten hluk. Nevim ani jestli by to slo nalepit prez tu gumu kolem serva.....Uz mam zase takovej blbej problem kterej nikdo nema:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BYl sem ve dvou servisech tam mi rekli ze to jeste neslyseli, ale nejspis bude vadna guma kolem serva.......jenze vymena znamena vyndavat palubku a to fakt delat nenecham, to si radsi vytrham vsechny vlasy......To je opravdu na pytel, protoze uz to 3x delali a pak sem skoro 3 mesice vychytaval mouchy v elektrice, dotahoval srouby a tak podobne, takze uz fakt bych nemel nervy aby mi to zase rozebrali, a znicili treba klapku ve vetraci souprave a ja pak jezdil na motorce po vrakacis a shanel ji........:bojim sakra.

Kdyz si predstavim tu prepazku, tak stejne nevede az uplne dolu ale spis jen tak do stredu motoru.........tak si neumim predstavit jestli to pomuze.....

PS: Jeste me napadlo, co treba tu gumu serva nejak podlozit a pak zasilikonovat, to by taky melo tesnit.....Kdyz zvednu volant tak je ticho....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...