Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Namrzání předního skla - zevnitř


Petr5110

Recommended Posts

Původně zaslal: Vopičí

Pokud se ti neztrácí voda tak není co řešit.

Oklepávej botky od sněhu než vlezeš do auta a máš vyhráno;)

Však to ani není sníh,třeba dneska ráno jak jsem jel do práce jsem měl namrzlé zevnitř přední sklo(jel jsem 25 kilometru takže sklo se odmrazilo a uschlo) a jak jsem jel z práce tak jsem měl zamlžené a mokré sklo jako prase a ostatní auta vůbec nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petr5110

Původně zaslal: Vopičí

Pokud se ti neztrácí voda tak není co řešit.

Oklepávej botky od sněhu než vlezeš do auta a máš vyhráno;)

Však to ani není sníh,třeba dneska ráno jak jsem jel do práce jsem měl namrzlé zevnitř přední sklo(jel jsem 25 kilometru takže sklo se odmrazilo a uschlo) a jak jsem jel z práce tak jsem měl zamlžené a mokré sklo jako prase a ostatní auta vůbec nic.

A neteče ti do auta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A neteče ti do auta?

malinko teče přes pravé dveře nahoře přes gumu co je nad gumou která těsnění dveře jak na 106 bývá jestli víš o čem mluvím.ale jen když auto stojí a pak jedu a zatočím doleva tak se ta voda s té gumy dostane a vteči mi i pár kapek dovnitř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to vlhko tam je,proto to namrzne a ty to rozmrazis a pak je potreba to vyvetrat jinak to znova namrzne. Driv jsem parkoval doma pod pristreskem tak jsem nechaval pootevreny okno(0,5cm) i pres noc a nenamrzaly ani gumy. Proste to pretop,pak vyvetrej a chvily pred parkovanim vyvetrej zas.

[upravil dne 4/12/07 p406b]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nenateklo ti pod koberec ?

Myslím, jestli pokud vyndáš ty gumový nebo kobercový rohožky na nohy u řidiče nebo spolujezdce, tak jestli když tam zatlačíš na podlahu v různejch místech nemáš mokrou ruku. Ono se to nezdá, ale pokud nasákne vodou ten filc co je pod kobercem na podlace, tak se v něm dlouho drží voda a špatně schne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vopičí

A nenateklo ti pod koberec ?

Myslím, jestli pokud vyndáš ty gumový nebo kobercový rohožky na nohy u řidiče nebo spolujezdce, tak jestli když tam zatlačíš na podlahu v různejch místech nemáš mokrou ruku. Ono se to nezdá, ale pokud nasákne vodou ten filc co je pod kobercem na podlace, tak se v něm dlouho drží voda a špatně schne.

Gumové koberce tam nemám.Ale sem tam mám v autě pěkně mokro když jedu do práce,vezu spolupracovníky a je sníh tak ho mám plno na kobercích.

Pod koberci mokro nemám pravidelně je vyklepávám a toho bych si všiml

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...