Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Automatická anténa


Dress

Recommended Posts

Taky jsem shanel: hypermarkety tak 800,- , levnejsi znacky (Zendar) tak 2000,- , Bosch tak 3500-4000,- a Hirschmann (original 605) za 4000-5000,- . Zalezi, co chces. Kvalita prutu u nejlacinejsich anten z hypermarketu nic moc a ani nemaji vyvedeny antenni konektor BNC (kam staci zasroubovat original pripravu z auta), ale rovnou kabel. Ja sel zlatou stredni cestou, ale narazil jsem na to, ze treba Zendar uz nenabizi na 605 prislusne koncovky?-no proste to, cim se ucpe dira v kastli kolem antenniho prutu. Tak jsem nakonec koupil nejakou stejne drahou spis neznackovou Euro neco, ktera to ma obycejne sroubovane o dostatecne velkem prumeru a bylo to. Jo a ten obchod byl na Bohdalci, ulice Na Křivce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen si dej pozor na ten prumer diry v kastli, 605 ho ma ovalnej a dost velkej, tak si radeji dopredu zmer, jaky potrebujes minimalni prumer tesneni uchyceni anteny do kastle, aby ti to drzelo a neteklo tam. Oni te to nechaji vzit k autu, ale bez rozdelani toho baleni to proste nejde dobre odhadnout. Ja to vlastne koupil od oka a pak jsem to musel skladat ze dvou anten - ten spravny prumer mela ta vetsi cinska prutova antena. Nastesti to bylo kompatibilni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...