Sign in to follow this  
Followers 0
Emiš

Packa na prepinani svetel u p205

14 posts in this topic

Tak se mi rozbila ta packa na prepinani svetel. U staryho modelu 205 1,8D se na dalkovy svetla prepina pri tahnutim packy k sobe \"zacvakneto\" a sviti dalkovy. Me to ted uz ale \"necvakne\" a dalkovy nesviti. Svetelna houcka jde v pohode ale jen pri obrysovkach coz neni moc super... Jel jsem stim asi 300km v noci a je to opravdu zazitek furt to prepinat sem tam a tam sem :D

Zpravit se to asi neda co? Mel jsem tu packu vyndanou a ten blok je zavranej a otevrit to vypada pude jen silou. :(

Packa nova stoji v autobenexu neco pres 1100kc to je zase palka, doufam ze mi ji streli na vrakaci aspon za 500 :mad:

No a já zase scháním pravou páčku na stěrače do 205 Gti rok 85... Nenašel by se někdo s páčkou ??? :D

87 to je taky starej model? Lisi se vubec nejak ty packy u staryho a novyho modelu? V katalogu autobenexu maj sice ruzny roky 205 ale jak tam poznam diesel od benzinu? Protoze pro p205 z roku 85 je tam vic druhu pacek a je nevim ktera je ta prava :D

Co by jsi za tu packu chtel? Zejtra se du zeptat na vrakac doufam ze tam nevi ze nova packa stoji 1000kc :D

jinak katalog autobenexu s packama packy

Hele, já fakt nevim... Myslim, že se ty páčky neliší. Akorát u těch starších do roku 85? Fakt nemám přehled o jednotlivých rocích... Na vrakáči jsem ji scháněl a řekl si 500... Tu páčku ti nechá 200 - 300 Kč. Musel by ses domluvit s kolegou, páč ta páčka je jeho. Tady je na něj tel: Robin 721812838... Už jsem s nim mluvil, tak mu brnkni. :)

[Editován dne 17/11/03 Cidas]

Emis, me teda ta tabulka je dost jasna, jsou tam mesice a roky vyroby po sobe. I kdyz ty packy zvenku nektere mohou byt stejne, budou se lisit mozna v konektorech.......;)

ha byl jsem vcera asi krapet mimo, ta tabulka je fuckt zcela jasna :D

Jinak byl jsem na vrakaci a tam si rekli za packu 500 ale stejne ji nemeli. Rikal ze novej model ma packy kulaty a ten muj starej je ma hranaty ale konektory ze by asi meli bejt stejny. Nemate nekdo zkusenost jestli to tam bude pasovat z novyho modelu?

Jo a nevite nekdo kde je vrakac na peugeoty v plzni u Bozkova?

205/309: starý model - stará páčka (hranatá), nový model - nová páčka (kulatá). Funkčně naprosto shodné a záměnné, jen je prostě jedna hranatá, a druhá kulatá.

Pokud tu hranatou chceš, za 500,- ji mám.

Ad páčky na stěrače - těch tu mám mnógo, různé typy - kulaté, hranaté, s cyklovačem či bez, se spínačem zadního stěrače či bez... ceny od 200,- do 500,-, jen si vybrat.

No zvláštní je, že jsem se pokusil dát páčku z novější 205 do mé z roku 85 a konektory i uchycení se lišilo... :(

Cidas: pokud něco chceš, tak zavolej. Po SMS nekomunikuju.

Dress: nemám věci na 605-ky. Jen 405, a zbytky 205 a 309.

Napsán autorem oddie

205/309: starý model - stará páčka (hranatá), nový model - nová páčka (kulatá). Funkčně naprosto shodné a záměnné, jen je prostě jedna hranatá, a druhá kulatá.

Pokud tu hranatou chceš, za 500,- ji mám.

Ad páčky na stěrače - těch tu mám mnógo, různé typy - kulaté, hranaté, s cyklovačem či bez, se spínačem zadního stěrače či bez... ceny od 200,- do 500,-, jen si vybrat.

A jeste do roku 85 byla packa ctyrhrana.