Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

problem ABS


hloze-ja

Recommended Posts

Ahoj vsem, prosim o radu ohledne ABS-306. Je to Bosch 4x. Nedavno se mi rozsvitila kontrolka na palubce. Pak zase zhasla a v podstate se rozsviti, kdy chce. Kdyz sviti,tak ABS nefunguje. Kdyz ne,tak je to v poradku.Nevite, cim to je? Cidlo,ridici jednotka?Budu muset na diagnostiku nebo se to da odhalit v "normalni" dilne? Moc diky za kazdy postreh. H

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam jednotku abs na predaj keby si chcel.

je to z 306,1998, 1.6. ked mas zaujem ozvi sa. napis mi cislo, alebo ti poslem ja cislo dielu porovnas ci to je rovnake a dohodneme sa. mam este par dielov z mojho buraneho auta a potrebujem to dat prec.

v pripade seriozneho jednania sa urcite dohodneme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prvne bych radsi zacal necim jednodussim a levnejsim nez hned menit ridici jednotku. Zatim dekuju za nabidku, Peter. Zkusim jeste ty prstynky. Trochu jsem na to koukal a jeden snimac je trochu dal. I to rele je dost mozny.Snad se na to rychle dostanu. Diky za napady. Pak uz mi asi nezbyde nic jinyho nez nekam zajet, nechat promerit cidla apod. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle často způsobuje vadné čidlo (kabel) ABS co jde ke kolu....někdy se stává, že i ten ozubený prstýnek se zanese mastnými nečistotami, a čidlo nemá jak snímat....nejdříve okouknout všechny kola jak vypadá prstýnek, potom zkusit diagnostiku...ta by měla vyplivnout o jaké kolo se jedná....:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...