Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

příručka P406 r.v. 96


Drakov

Recommended Posts

Zdravím, koupil jsem si před týdnem P406 2,1TD, r.v. 96 a chtěl bych se zeptat, jestli náhodou někdo nemáte příručku (né Jak na to?) buď v elektronické podobě nebo za slušný peníz v knižní podobě? V Peugeotu po mě chtěli 1200,- :( Jinak bych se ještě rád zeptal: mám automatickou klimu a když mi na displeji svítí ECO, to znamená, že je ta klima vypnutá? Dík za odpovědi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Srvisni manual je htm,stazene z netu pravdepodobne a manual jako takovy je pdf, takze Acrobat reader.

Jo a ten katalog je ISO soubor, takze pres nejaky vhodny program, jako napr. Nero vypalit na CD a nebo jen mountnout pres virtualni mechaniku.

[upravil dne 25.1.2008 alternativ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: alternativ

To jak na to nejde otevrit?

Pokud ma jeste nekdo podobny problem, ze mu to nejde otevrit, tak napiste a ja to znovu uploadnu. Pokud Vam to jde, tak napiste taky, at mam jistotu ze problem neni na mem prijmaci:roker

[upravil dne 25.1.2008 alternativ]

mi to pise toto (jsem tak trochu antik): this file is damaged but is being repaired:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: alternativ

BTW, byl by zajem o Katalog nahradnich dilu Peugeot 106, 206, 306, 406, 806? Klidne to nekam upnu, ale ma to skoro 600MB, tak by to nebylo hned. Je to sice multi lang, ale jazyky EN,DE a SP+EN/CZ tech. slovnik, takze by to slo nejak prelouskat :-)

Vypada to nasledovne:

Jistě že by byl zájem. :D:aut. Byl by si moc hodnej kdyby si to někam naházel. Určitě by si tím několika z nás pomohl.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BoneDaddy

Původně zaslal: alternativ

BTW, byl by zajem o Katalog nahradnich dilu Peugeot 106, 206, 306, 406, 806? Klidne to nekam upnu, ale ma to skoro 600MB, tak by to nebylo hned. Je to sice multi lang, ale jazyky EN,DE a SP+EN/CZ tech. slovnik, takze by to slo nejak prelouskat :-)

Vypada to nasledovne:

Jistě že by byl zájem. :D:aut. Byl by si moc hodnej kdyby si to někam naházel. Určitě by si tím několika z nás pomohl.:super

Ale vždyť to tu na foru je, po názvem EPC katalog, je to dokonce ke stažení, hledejte trochu. A potom na co stahovat když je tu SERVICEBOX

[upravil dne 25/1/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...