Sign in to follow this  
Followers 0
Drakov

příručka P406 r.v. 96

24 posts in this topic

Zdravím, koupil jsem si před týdnem P406 2,1TD, r.v. 96 a chtěl bych se zeptat, jestli náhodou někdo nemáte příručku (né Jak na to?) buď v elektronické podobě nebo za slušný peníz v knižní podobě? V Peugeotu po mě chtěli 1200,- :( Jinak bych se ještě rád zeptal: mám automatickou klimu a když mi na displeji svítí ECO, to znamená, že je ta klima vypnutá? Dík za odpovědi!

Tak tady ještě jedna sajta, o které vím ... je to OK406... je to ´plně dole v DOC formátu ;)

Původně zaslal: alternativ

Kdyby nekdo mel zajem, muzu Vam tady dat odkaz na Jak na to P 406.

Tak ho dej a neptej se:D

BTW, byl by zajem o Katalog nahradnich dilu Peugeot 106, 206, 306, 406, 806? Klidne to nekam upnu, ale ma to skoro 600MB, tak by to nebylo hned. Je to sice multi lang, ale jazyky EN,DE a SP+EN/CZ tech. slovnik, takze by to slo nejak prelouskat :-)

Vypada to nasledovne:

post-0-14109598688537_thumb.png

Srvisni manual je htm,stazene z netu pravdepodobne a manual jako takovy je pdf, takze Acrobat reader.

Jo a ten katalog je ISO soubor, takze pres nejaky vhodny program, jako napr. Nero vypalit na CD a nebo jen mountnout pres virtualni mechaniku.

[upravil dne 25.1.2008 alternativ]

To jak na to nejde otevrit?

Pokud ma jeste nekdo podobny problem, ze mu to nejde otevrit, tak napiste a ja to znovu uploadnu. Pokud Vam to jde, tak napiste taky, at mam jistotu ze problem neni na mem prijmaci:roker

To jak na to nejde otevrit?

Pokud ma jeste nekdo podobny problem, ze mu to nejde otevrit, tak napiste a ja to znovu uploadnu. Pokud Vam to jde, tak napiste taky, at mam jistotu ze problem neni na mem prijmaci:roker

mi to pise toto (jsem tak trochu antik): this file is damaged but is being repaired:myslim:myslim

BTW, byl by zajem o Katalog nahradnich dilu Peugeot 106, 206, 306, 406, 806? Klidne to nekam upnu, ale ma to skoro 600MB, tak by to nebylo hned. Je to sice multi lang, ale jazyky EN,DE a SP+EN/CZ tech. slovnik, takze by to slo nejak prelouskat :-)

Vypada to nasledovne:

Jistě že by byl zájem. :D:aut. Byl by si moc hodnej kdyby si to někam naházel. Určitě by si tím několika z nás pomohl.:super

Původně zaslal: BoneDaddy

Vypada to nasledovne:

Jistě že by byl zájem. :D:aut. Byl by si moc hodnej kdyby si to někam naházel. Určitě by si tím několika z nás pomohl.:super

Ale vždyť to tu na foru je, po názvem EPC katalog, je to dokonce ke stažení, hledejte trochu. A potom na co stahovat když je tu SERVICEBOX

[upravil dne 25/1/08 Radek Hurvajz]