Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Renault Scénic - 1.6 16 V - Vaše názory


Hadra

Recommended Posts

Ahoj, tak nakonec se konečně manželce zalíbilo auto. Je to Scénic, konkrétně co jsem se díval, tak by přicházelo v úvahu něco kolem roku 2000 ( ten novější typ ). A na co se chci zeptat....hodně lidí říká " Renaulta nebrat, to je odpad, nkvalitní auto" atd. Rád bych znal vaše názory. Podle mně a podle toho, kolik těhle Scéniců a Renaultů jezdí po silnicích tao přece takovej průser být nemůže. Mně se osobně to auto líbí hodně, pro ženskou s děckem a kočárkem je to výborné auto, je velké a přitom malé, pohodlné nastupování, pěknej výhled. Díval jsem se na mobile.de a dá se sehnat něco kolem 5tis EUR v plné palbě, najeto kolem 90 tis, rv. 2000. ale nevím jakou motorizaci, je fakt, že žena toho zas až tak nenajede, proto jestli 1.6, nebo 1.4, nafta nebo benzín mně až tak netlačí. Spíš mi jde o to, jestli jste to náhodou někdo neměl, jaké jsou poznatky atd. Na netu jsem toho moc nenašel, tak to zkouším.Děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hadra

Ahoj, tak nakonec se konečně manželce zalíbilo auto. Je to Scénic, konkrétně co jsem se díval, tak by přicházelo v úvahu něco kolem roku 2000 ( ten novější typ ). A na co se chci zeptat....hodně lidí říká " Renaulta nebrat, to je odpad, nkvalitní auto" atd. Rád bych znal vaše názory. Podle mně a podle toho, kolik těhle Scéniců a Renaultů jezdí po silnicích tao přece takovej průser být nemůže. Mně se osobně to auto líbí hodně, pro ženskou s děckem a kočárkem je to výborné auto, je velké a přitom malé, pohodlné nastupování, pěknej výhled. Díval jsem se na mobile.de a dá se sehnat něco kolem 5tis EUR v plné palbě, najeto kolem 90 tis, rv. 2000. ale nevím jakou motorizaci, je fakt, že žena toho zas až tak nenajede, proto jestli 1.6, nebo 1.4, nafta nebo benzín mně až tak netlačí. Spíš mi jde o to, jestli jste to náhodou někdo neměl, jaké jsou poznatky atd. Na netu jsem toho moc nenašel, tak to zkouším.Děkuju.

mrkni tady http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.php?t=173

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dával bych si pozor na VIN kod. Je u rezervy a setkal jsem se uz nekolikrat s uredně pridelenym VINkem vyklepanym na podbehu z duvodu vyreznuti puvodniho, coz se mi moc nezda. To to auto nema pozink, nebo proc u rezervy zrovna v miste VINu musi vyreznout? Netvrdim, ze to neni mozne, ale prijde mi to trochu divne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kde se berou negativní řeči na Peugeot (VW, FORD, OPEL, Škodu)

U lidí

Někdo má štěstí na tuhle značku, oblíbí si jí a drží se jí jak čert kříže.

Někdo se se stejnou značkou spálí a křičí, že je to ten největší šmejd, a pak už se všech typů oné značky bojí jak čert kříže.

Já si třeba myslím, že scenic nemusí být špatná volba, ale vše záleží na přístupu původního majitele

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím, že u auta tohodle typu nehrozí riziko, že by ho měl nějakej mladej blázen a od těch němců by se mohlo sehnat něco v dobrém stavu. Já chtěl moc 4 Golfa, ale je fakt, že ten Scénic je prostě praktické auto, o což mi jde nejvíc. A konečně se ženě něco líbí. ( jednou je to moc velké, potom blbá barva, potom pitomá kola, svěšenej čumák, hranatá kastle )....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem tu čest se v tomto autě svézt... Horší plasty v interiéru jsem snad neviděl... Všechno vrzalo... a to byl ten novější model. Nevím, asi jsem moc náročný... je ale pravda, že je to prostorný vůz, takže pro rodinu dobré... Picaso od citroenu má také dost mizerné plasty v interiéru, ale zdá se mi, že je větší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

Picaso od citroenu má také dost mizerné plasty v interiéru, ale zdá se mi, že je větší...

Větší jen o trochu, rozvor má větší o 18cm a zavazadlový prostor v základu o 140litrů :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mamina původně chtěla taky scénika, ale nakonec má 306. Znám dost lidí s Renaultem a většinou vše v poho ať auto bylo jeté nebo ne asi, ale záleží kus od kusu. U mě nakonec rozhodla cena vůdči výbavě. Jinak já jsem nenašel scenika mladšího než 2000 pod 180tis(teda u nás v bazarech)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...