Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyblikanie závady


roman7006

Recommended Posts

Původně zaslal: roman7006

Tak je o na 100% motronic 1.3. Kde by mal byť ten konektor?

To budou vědět 205kaři. Ale tuším, že buď u levého světla před řidičem, nebo naopak na motorové přepážce před spolujezdcem.

Ale pokud ti funguje kontrolka v přístrojovce, tak to jde vyblikat pomocí klíčku ve spínací skříňce. Postup už tu byl popsán.

[upravil dne 3/12/2007 Hafity]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: roman7006

Diky moc. Ešte by som sa chcel opýtať či je možné žeby to všetko robil zanesený palivový filter? Nejde mi stále do hlavy to posledné tankovanie. Všetci čo tam boli majú problémy s autom !!! Väčšinou sú to zanesené sviečky ale ja ich mám OK.

No jo, ale v týhle lajně jsi nenapsal, čo to robí! Jinak jsem si všimnul zvýšení počtu problémů u benzínových aut, aspoň v Chomutově a okolí. Ale možná je to jen náhoda....

[upravil dne 3/12/2007 Hafity]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepotřebuješ konektor, udělej si diagnostiku klíčem, jako by jsi chtěl nastartovat, podržíš to asi 5 sekund (nesmíš to držet nějak dlouho cca 10s, něco by se ti smazalo), vrátíš do druhý polohy, Káčko ti blikne jednou po pauze 2x, to je 12 - začátek diagnostiky, pak zas klíč, to ti vybliká chybu, no a to opakuješ dokud ti to nevybliká 11 - konec diagnostiky. :super

Nemám to ze svý hlavy, našel jsem to tady na fóru, když jsem to předtím taky potřeboval :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. ještě bych zkusil vyměnit/proměřit (a teď nevím jestli to řeknu dobře) "zesilovač jiskry" je to obvykle našroubovaný na kusu hliníkového plechu a je to černeébarvy od Bosche. Tuším, že to bude mít tak 7pin konektor. Byla to poměrně obvyká závada, když ty GTi nechtěly jet. Bejvávalo to někde na straně spolujezdce u mot.prostoru. Ale může to být i jinde :)

2. čerpadlo by mělo aspoň zavrčet, když dáváš klíč do 2. polohy, tak na 2-3 sekundy. Můžeš vyzkoušet přímo na čerpadle připojit 12V a uvidíš

3. víš jistě, že tam nejde benzín? Pokud se nedoměříš, tak můžeš zkusit test s flaškou a odpojenou hadicí od vstřikovaní.

4. a nakonec bych kouknul do nádrže, jestil není zanesený sítko - je to přímo na čerpadle

Přesně si ale nepamatuju, jestli to tak bylo i na Jetronicu. Už je to přece jen dýl co jsem se hrabal v 205kách skoro každý den... a vzpomínky zůstávají hlavně na Motronic

[upravil dne 4/12/2007 voštík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...