Sign in to follow this  
Followers 0
ozzy56

spotřeba

14 posts in this topic

čau chlapi-sem tady novas-první dotaz-zdravím všechny.na 494 litrů sem najel 9012 km-t.j.5.48 na sto.je to vůbec reálné?je v tom jednou Chorvatsko a jinak kolem komína,chata.naftu si píšu přesně a tacho snad ukazuje O.K.dík za názory:roker

Pokud jezdis fakt lehka noha atd tak to mozny je. Jinak sporeba se tu probirala uz mockrat, jen hledat

Jo jo reálné to je u tohoto motoru, hezky si teda autí hýčkáš i stylem jízdy....:super

Tak spotřebu 5,5 na sto jsem u sebe zahlédl naposled v létě:( A to mám pocit, že jezdím opravdu zlehka. Momentálně mi na pc svítí 6,8.

Nojo, ale přeci jenom 2.0 a 2.2 je docela rozdíl:D Aspoň ve svezení tedy určitě. Osobně mám zkušenost takovou, že když si spotřebu spočítám ( beru vždy do plné a hladina nafty v nádrži je vidět ), vychází to tak o dvě deci méně o proti pc.

Původně zaslal: Vlastyk

Taky mi momentálně PP ukazuje 6,8 a to ještě nebyly žádný mrazy,bude hůř.

Jj, to jsem zvědavej na kolik žraní vyleze...;)

tak to mate super spotreby...ale asi aj lahke nozicky...bo ja s 2,0 hdi 66kW v 307 sw nie a ni pod 6,2.....vobec mi to nejde:papa...... ako kolvek sa snazim....

Ja jsem prave dotankoval (spis dotlacil) 60l do sve 406. Pred tim jsem mel natankovano u shellu presne 30.839l :) A ujel jsem s tim 470km. Hladove oko rvalo tankuj presne nevim kolik desitek km, pak jsem to nevydrzel a natankoval. Palubni pocitac ukazoval 7.5l a vypoctena spotreba mi dala 6.7l takze odchylka 1l neni u PP asi nic nenormalniho jak tak koukam.

Díky za Vaše názory o spotřebě.Je na tom vidět pokrok v automobilech. 10 let jsem měl 205 1.8 Diesel a ta mi brala taky 5.5 na sto.To samé mi bere 406 HDi 80kw a je to kára nesrovnatelně větší a těžší.:o:o:o:roker