Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Sháním Nahotu na prodej :-)


Pe.Tr

Recommended Posts

Co je na takový s*ačce trezorovýho???

Sorry, ale nazývej věci správně, konkrétně tady by se dokonce i drobná cenzura hodila (já být na místě lidí zúčastněných na vytvoření toho veleblábolu, tak chodím kanálama)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci , dejte si někde scuka a pak sprinty , odhulte si spojky a roztrhejte si občanky. Já Vás nepoznávám, to jsou jako členové jednoho klubu v rozvinuté demokratické společnosti? To snad nemyslíte v neděli dopoledne vážně !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobra

Kluci , dejte si někde scuka a pak sprinty , odhulte si spojky a roztrhejte si občanky. Já Vás nepoznávám, to jsou jako členové jednoho klubu v rozvinuté demokratické společnosti? To snad nemyslíte v neděli dopoledne vážně !!!!

ja nevim , ale ja to pišu v legraci ,viz smile. jako věřim že nekdo ma k tomu filmu vyhrady , ale jak už jsem psal shanim jen ten film nic vic.:D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buml - konečně to někomu došlo (irituje mě i ten film, pravda, ale proboha PROČ TREZOROVEJ???

A vůbec mě dost se*e, že se tu tenhle weekend řeší výměna filmů minimálně ve 3 vláknech - CO TAKHLE AUTORSKÁ PRÁVA??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Buml - konečně to někomu došlo (irituje mě i ten film, pravda, ale proboha PROČ TREZOROVEJ???

A vůbec mě dost se*e, že se tu tenhle weekend řeší výměna filmů minimálně ve 3 vláknech - CO TAKHLE AUTORSKÁ PRÁVA??

jo na to uz sem narazel v jinym vlakne taky, ja bejt admin tak to zfleku zamknu a byl by pokoj:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: wena99

ale pravidla clubu nic takového nezakazuji

a na protizakonou cinnost potrebujes specielni pravidla na foru:o

Bod 6 pravidel zni:

6. Dodržujte zásady přiměřeně slušného chování. Obecně je toto fórum spíše pohodové a věcné, a mělo by tomu tak být i nadále. Zejména nevhodné jsou příspěvky urážlivé, nevkusné či protizákonné.

[upravil dne 2/12/07 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...