Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

louže u spolujezdce


Honza z Nera

Recommended Posts

Dobré ráno pánové. Předem hlásím, že jsem opravdu pečlicově hledal, zda tu není něco co mám i já. Našel jsem sice podobný problém,ale moje potíž bude asi ještě jinde. Tedy: už nějaký čas mi při dešti doslova proudí voda pod spolujezdce. Teče kolem pantů předních dveří, pod palubovkou, ale i přes repro předních dveří ke spolujezdci. Koberec je totálně mokrej, voda tam v podstatě stojí ( asi jí je fakt hodně:grr ). Na diskuzi jsem narazil na něco podobného, kdy jste doporučovali přetěsnit přední okno. Jenže včera jsem zjistil, že má spolujezdec mokro i nad hlavou ( mám šíbr ), že mu nebo vlastně mojí ženě, kape takříkajíc na karbit. On tam bude asi nějaký odtokový kanál a asi bude ucpaný a pak voda teče jinudy než má. Máte s tím někdo zkušenost? Auto je Peugeot 406 HDI, kombi, r.v. 03 Děkuji Honza :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Pe.tra.:papa :papa. Se ženou jsme sice náplava, ale v Nera se nám docela líbí. Navíc se nám tu narodil prcek, takže jistá "kotva" na tohle místo se už utvořila. Pažouta máme od dubna 07 a na stránkách clubu jsem byl poprvé někdy v květnu. A na Tebe jsem narazil hned v první diskuzi:D Ale i když na procházky po městě chodíme docela pravidelně, Tvé auto jsme ještě nikde nepotkali.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Honza z Nera

Zdravím Pe.tra.:papa :papa. Se ženou jsme sice náplava, ale v Nera se nám docela líbí. Navíc se nám tu narodil prcek, takže jistá "kotva" na tohle místo se už utvořila. Pažouta máme od dubna 07 a na stránkách clubu jsem byl poprvé někdy v květnu. A na Tebe jsem narazil hned v první diskuzi:D Ale i když na procházky po městě chodíme docela pravidelně, Tvé auto jsme ještě nikde nepotkali.....

Buď v klidu , my jsme taky náplava, ale děti jsme rodily v Brandýse nad Labem- na doporučení od kamarádů. stojím mezi Penny marketem a Plusem .Kde ty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Honza z Nera

No vidíš a nám byla na porod doporucena Neratovická porodnice. Parkuju u skleníku a bydlíme v prostředním teletníku. Což je od nemocnice asi tak 1OOm. Mám takový pocit, že jsme asi nejšpinavější auto v ulici:mad:

mě od tohoto titulu záchránila včerejší průtrž mrčen a auto vypadá tak nějak rozumně. Jinak naplaveniny jste původně odkud?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Honza z Nera

Jsme oba z Prahy. Já z Letňan a žena z Ruzyně. Svatbu jsme ale měli už tady. Docela příjemná obřadní síň. A vy jste od kud?

Maželka je z Kobylis a já Ostravskej , svatba byla na Libeňském zámečku .tady jsme cca 4 roky.

No musíme někdy pokecat Live , kolik je prckovi ? a vlastně i tobě?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Honza z Nera

Byt jsme tu kupovali v roce 05. Chtěli jsme zůstat v Ph, ale to nebylo finančně reálné, a tak to dopadlo takhle. Já jsem snad ještě mladej :)- ročník 80, žena ještě o něco mladší. Prcek se narodil letos v květnu. Co se týče setkání, tak jsem pro.

tak jestli ty jsi mladej , tak to jsem pak v pohodě:D 81 a ženu mam r.v. 83 -ja byl dycinky na mladší!:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: Dundee

Pe.Tr to téma zase zvrhnul v chat, to je hrůza :bojim:D:D:D

Kdyby v chat... Tohle je spíš seznamka :aut

Teda vy jste prudiči :grr:D:aut

Musim se přeci v zaměstnání nějak zabavit, když už tu budu tvrdnout do 19-ti hodin:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Honza z Nera

Máme stejně staré manželky:D:D:D Kouknul jsem na tvůj profil a docela jsem se zasmál. Ale mám pocit, že tady v Nera snad ani starý lidi už nežijou ( teda vlastně krom našeho domu :() Ale nic proti nim, máme slušné sousedy. A kolik že máte dětí??

stejně mladé , nevim jak tvoje ale moje to tady čte taky:D:D:D

Jinak Natálka má 3 roky a 9 měsicu a Martinek 9 měsíců

jestli maš ted volnou hoďku tak zachvilku jedu vsadit na miliony na Papoilku do Byškovic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok. Budu tam. V kolik asi? Jinak žena to čte také:D:D:D a docela se baví. Ale rád bych se ještě něco dozvěděl k mému pojízdnému bazénku. Nemáte ještě někdo nějaký typ :roker, když jsme se tu tak pěkně sešli? Nerad bych ve svém voze bruslil až začne mrznout:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...