Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co používáte na mytí rukou


aaq

Recommended Posts

Původně zaslal: Pe.Tr

taky jsem mel coby mechenik problemy s pokozkou ,vyřešeno díky Solmixu což je solvina v gelove podobě , myje to super a pokožka je good i bez krému , kelimek 400g cca 25 korun a narozdíl od solviny voní .

Přesně jak říka Pe.tr je to totalně nejlepší věc na mytí rukou napatleš na sucho a pak utřeš hadrem, pro lepší efekt umyješ teplou vodou.Nemusíš si potom ani mazat ruce kremem a voní ale jen ta žlutá:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

L.O.C. tiež je možné naniesť na ruky,chvíľku si ruky mnout a utrieť suchou handrou.Potom je možné opláchnúť vodou,ale nie je nutné.Pretože obsahuje deriváty z kokosového oleja,super ošetrí a zjemní pokožku.V aute vozím stále decovú flašku tohoto koncentrátu a viackrát sa mi osvedčil. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jajanko

L.O.C. tiež je možné naniesť na ruky,chvíľku si ruky mnout a utrieť suchou handrou.Potom je možné opláchnúť vodou,ale nie je nutné.Pretože obsahuje deriváty z kokosového oleja,super ošetrí a zjemní pokožku.V aute vozím stále decovú flašku tohoto koncentrátu a viackrát sa mi osvedčil. :super

nedelas nahodou dealera? :D:D

LOC je super. ale neporucuji to na myti oci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Dovolím si oživit tohle téma. Používám Solvinu a posledních cca 30 let mi stačila. Nicméně už mi nestačí. I pokud drhnu ruce zběsile kartáčkem tak to není ono. Párkrát jsem v servisu u známého použil něco jiného a bylo to úplně o něčem jiném, akorát že nevím co to bylo... téma jsem pročetl a chci se zeptat jestli nemáte další tipy, ideálně třeba s něčím co koupím v Kelly a pod. abych nemusel složitě hledat prodejce.

Díky moc :papa

[upravil dne 4/9/11 13:56 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používal jsem solvinu smíchanou s realem,nebo ředidlem,byl to rukožrout jak blázen,ale mylo to tak nějak.

V práci jsem narazil na tohle,je to výborný na mytí rukou,kartáček jsem nepoužil už pěkně dlouho.To dělám zámečníka,takže vám musí být jasný,jak ty ruce vypadaj...

post-984-1410961962605_thumb.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co použit něco,co se napatlá na ruce před prací.Je to už dávno co mě kolega dal nějaký krém na ruce,ten se rozetřel a nechal zeschnout a pak se mohlo dělat.Po práci se to normálně umylo s pomocí něčeho co bylo po ruce,solvina,mio, real,prací prášek no prostě cokoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to znám,řikali sme tomu neviditelný rukavice,bylo to bezva při matlání barev:D,jednoduše se to pak smylo teplou vodou s mýdlem a byly ručičky čistý:)Bohužel,už si nepamatuju,jak se to menovalo:myslim

[upravil dne 4.9.2011 19:09 od vendi.stejskal]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a vozi te neco v aute , jednu dobu jsem mel takovy gel v aute kdyz jsem se zaspinil tak jsem to dal na ruce tim se umyl a utrel do hadru, uplne bez vody a mohl jsem byt fakt zasranej. ted to nemuzu nikde najit, vim ze jsem to kupoval normalne v drogerce a bylo to pruhledne v pruhledne plastove lahvičce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myju se v podstatě jen mýdlem--skoro vše kolem údržby auta dělám v rukavicích:roker

v autě vozím pastu DREUMEX--myje vše i barvu,potom utřeš ruce do hadru (bez vody)--naštěstí jsem ho při poruše auta ještě nepoužil,ale roky jsem ho fasoval v práci a myl se s ním

[upravil dne 4/9/11 19:48 od ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...