Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zase mi pes pozvracel sedačky


Gargamell

Recommended Posts

Původně zaslal: Gargamell

Jak to děláte z hafanama. Můj pes vydrží v autě tak 10 km, pak zvrací. Dnes mi zeblil celé zadní sedačky. Já to s ním myslel dobře, že ho vemu na výlet do přírody a on se mi takhle odměnil.

Zalezi ako casto ho vozis. Ak je to len vynimocne tak niet divu. Treba psika postupne a pravidelne privikat. Najprv 1km potom 5km atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajdi s ním v veterinářovi a on ti předepíše prášky, jako je to u lidí. Většinou Kynedril. Před jízdou mu nedávej moc jíst. Pokud mu dáš prášek, tak si zvykne a vše bude v pořádku. Taky ho trénuj na delší jízdu. A to, že se bude vzdálenost pomalu zvětšovat. Chce to trpělivost a výsledek se dostaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ta fenka co jsme měli před současným hafanem,tak ta jízdu snášela v pohodě teda pokud jela na předním sedadle a nebo seděla otcovi na klíně a potom byl problém ji dostat z auta ven... Ta seděla klidně a ani o ní člověk nevěděl,že tam je..

No a ted co máme ( ho ) tak ten jízdu taky snáší v pohodě jenže nevydrží na místě ani 5 vteřin a furt musí někde cestovat (nejraději to má u mě pod nohama ) a nebo fuňet a slintat na skla...

Protože na ně ty síly v tom autě v těch zatáčkách působí jako kdyby si člověk v tom autě lehnul.. A to nedělá dobře i některým lidem... Takže tak...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě má být pes ve svém vymezeném prostoru (třeba u kombi nebo HB za přepážkou) a tam trávit celou cestu

Pes pod nohama spolujezdce nebo dokonce hlavu ven z okýnka u mě v autě nikdy nebude - variantu na klíně řidiče zcela ignoruju, to nemůže dovolit normální člověk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

jde jen o zvyku psa.Ten první jezdil s námi od narození a nebyly problémy,s tím druhým drobet,ale zvykl si.Jen co slyší odemknutí auta tak je ve svém živlu že jede na výlet.

Řešit to Kinedrilem je jen nárazovka,a co hlavně aby před jízdou nejedl.Ono cestovat s pným žaludkem ani mne nedělá dobře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Podle mě má být pes ve svém vymezeném prostoru (třeba u kombi nebo HB za přepážkou) a tam trávit celou cestu

Pes pod nohama spolujezdce nebo dokonce hlavu ven z okýnka u mě v autě nikdy nebude - variantu na klíně řidiče zcela ignoruju, to nemůže dovolit normální člověk

To urcite narazis na me. Ja jsem taky nenapsal za jaky situace. Z okynka jen za drzeni spolujezdcem. Navic se ten pes vozi jen do lesa a po aute se pusti navolno jen kdyz se jede na poslednim useku rychlosti do 30 km/h.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak z toho jsem měl taky strach,že mi pes bude zvracet v autě (vezl jsem si ho jako pětitýdenního z Prahy do FM )a tolik zastávek jsem v životě na cestě nedělal :D , štěně bylo v poho , na rozdíl ode mě :D

Teď s ním jezdím skoro každý den na chalupu 10km a vždy mi usne :D , jezdí na podlaze u spolujezdce (budu potřebovat kombi :( )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mame dva a dneska je to v pohode, prvni krizenec nejprv jizdu nesnasel dobre, vyresili sme to tak ze pred jizdou nedostane jidlo a je vklidu, vozime ho pokud jede sam tak pred spolujezdcem a kdyz jedeme vsichni s obema tak je vzadu pod sedackou u deti, druha fenka staford, tak ta jizdu uplne miluje a dokonce mnohem radsi jezdi vkufru v kleci pro psi, tam skace uplne sama a s obrovskou radosti, ale i kdyz sedi s manzelkou vpredu tak je relativne hodna.

Co sme to resili na cvicaku, tak ta klec je asi to nejrozumnejsi

akki_klec.jpg

[upravil dne 1/12/07 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...