Sign in to follow this  
Followers 0
Medvěd

Jaké jsou přesné podmínky, které je potřeba splnit k zorganizování petiční akce???

11 posts in this topic

Protože už mě (a věřím, že opravdu zdaleka nejen mě) přestává bavit ten neskutečnej bordel spojenej s jakýmkoli čutálistickým zápasem na Letný a vzhledem k tomu, že se čím dál hlasitěji začíná dokonce mluvit o tom, že na Letný vyroste národní MEGASTADION, chtěl bych jako letenský občan oslovit ostatní leteňáky a další rozumné lidi a pokusit se dostat čutálisty z Letný. Není tu někdo právně natolik zdatný, aby mi poradil s realizací???

Nechci se z Letný stěhovat, ale mám strach, že pokud se něco v brzku nezmění, budu k tomu donucen - a prostě se mi nechce sedět s rukama v klíně a čekat, až mi tu pod oknama místo petard budou fanoušci po sobě natvrdo stříet (samozřejmě pod dohledem PČR placené i z mých daní - kolik na zabezpečení zápasu uvolňuje fotbalový svaz nebo SPARTA samotná???)

[upravil dne 30/11/2007 Medvěd]

Několik základních věcí je třeba tady: http://www.nezakladnam.eu/jak-psat-petice

A obsahově podobná situace s Letnou (článek je starý, ale obecně to platit bude): http://www.enviweb.cz/?env=hluk_archiv_eabdf/Ruseni_nocniho_klidu.html

Osobní zkušenost s peticí nemám, ač jsem rok bydlel nad nočním barem a vymýšlel všechno možné, na nějakou dobu pomohlo důrazné řešení po "ukrajinsku", pak jsem se ale stejně přestěhoval :nevim

[upravil dne 30/11/07 *jose_106*]

1. bydlet tam kde bydlíš, tak už jsem přestěhovanej dávno, tím spíš, že za to, co za ten byt dostaneš, si můžeš opravdu vybírat a sehnat bydlení o řády kvalitnější.

2. jediné, čeho tak nějakou petiční akcí dosáhneš, budou propíchané gumy, když budeš hodně důsledný. Ničeho jiného, to si piš.

Původně zaslal: oddie

1. bydlet tam kde bydlíš, tak už jsem přestěhovanej dávno, tím spíš, že za to, co za ten byt dostaneš, si můžeš opravdu vybírat a sehnat bydlení o řády kvalitnější.

2. jediné, čeho tak nějakou petiční akcí dosáhneš, budou propíchané gumy, když budeš hodně důsledný. Ničeho jiného, to si piš.

A navíc ho čeká rekonstrukce v řádech stovek tisíc.....

Bohužel fotbal je silně preferovaná hra, ve které teče hodně peněz (i když já ho taky nechápu). Proto petice jsou zbytečné...

Původně zaslal: Peta

Bohužel fotbal je silně preferovaná hra, ve které teče hodně peněz (i když já ho taky nechápu). Proto petice jsou zbytečné...

Tot i muj nazor, naprosto

Původně zaslal: Rebik

A navíc ho čeká rekonstrukce v řádech stovek tisíc.....

Tím spíš bych tam nezůstával ani náhodou...

Tím spíš bych tam nezůstával ani náhodou...

Už vidím ten inzerát: Prodám prostorný byt, v klidné části Prahy... :D