Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co vlastně posloucháte?


MatrixChose

Recommended Posts

Radio Gold, Radio Olympic, Radio Šumava .. starý dobrý osvědčený fláky... mám rádio bez pamětí, takže na co naladím, to poslouchám...občas i Impul, Evropu, Radiožurnál ...

... jinak mám 2 kazety, co se mnou ujely již drahně přes 100 tkm a díky rádiu nejsou stále oposlouchané :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

CD. Už asi pět měsíců furt jedno a to samý dokolečka. A že v autě trávím hodně času, slyšel sem ho už mockrát :D :D

Už asi dva měsíce se chystám vypálit nový, nějak se zatím nedaří...

Nedaří???

To si koupíš medium, pak ho vložíš do vypalovačky, pak začneš brouzdat po internetu (BACHA, PEUGEOT-CLUB NENÍ K TOMUTO ÚČELU ÚPLNĚ VHODNÁ STRANA), najdeš nějakou music a pak pálíš. Nakonec medium vyndej z vypalovačky a vlož do CD v autě, měšl bys slyšet jiné skladby než v průběhu posledních měsíců

[upravil dne 30/11/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

antenu z pazouta jsem venoval sestre na megana, takze asi tak :D

v aute jedine CD a to prakticky cokoliv. ted tam mam zrovna koRn, pulp fiction OST a nejakej slovenskej hiphop (tusim H16, kontrafakt). takze dukaz, ze v hudbe snesu hodne, ale happy moderatora, pripadne 40minutovy amatersko-reklamni blok me opravdu neodreaguje.

MYDLOVARY! jsem dal jednou a prijde mi to jako odvar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...