Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vánoce pro naše Peugeotky??


Béďa

Recommended Posts

Já mu na vánoce slíbím, že na jaře dostane fungl nové letní gumy. Ještě nejsem rozhodnutý jaká, ale jak se znám, tak to stejně zase budou Dunlop...

Myčku by si taky zasloužilo, když procházím v garáži mezi Mazdou a Peugeotem, obvykle se silně umažu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: Medvěd

Že bych zajel do myčky???

:super Asi tak nějak bych to taky viděl :)

Ale zas jestli to není zbytečný. V sobotu sem káru parádně nablejskal, tady v tý řadě zasviněnejch aut jen svítilo - a ve čtvrtek mi bylo vytknuto, že bych to moh občas umejt...

Spíš bych to viděl až na dárek k prvním společnejm narozeninám, plánů je spousta, leč peněz se teď v předvánočním čase nějak nedostává...

Máš jezdit do myčky jako já 2x - 3x ročně a vždy si to náležitě odůvodnit. Z vlastní zkušenosti Ti tvrdím, že auto nemyté 14 dní nebo 2 měsíce není člověk běžným okem schopen rozlišit (pokud se teda nejedná o leštěnku stojící v garáži,. že?)

tak tohle bych chtel vysvetlovat na dispecinku:D

no a k vanocum, kdyz se to podari tak treba i fungujici klimatizaci a nehlaseni antipollution fault:aut:aut:aut

[upravil dne 1/12/07 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...