Sign in to follow this  
Followers 0
peterikk46

Vadný ostřikovač

11 posts in this topic

Ahoj všicí.

Potřeboval bych pls. poradit. Na mé 206ce mě nefungují ostřikovače předního skla. Zádní funguje. Mohl by mě někdo poradit co s tím? Motorek asi bude ok když fungije zadní, nebo tam jsou zvlášt pro zadní a přední?? Díky moc :)

je tam jeden co tak kouknout po hadičce jestli není vydadlá,a stříká jinde

[upravil dne 30/11/07 sarkomi]

Nazdar petericku, ja sem mal rovnaky problem, ze mi nesli sotrekovace, a motorek bol funkcny. Hadicka od nadrzky az po ostrikovace je viac krat prerusovana, a spajana spojkamy, pre lepsiu variabilitu, napr. ked chces dat dole kapotu a tak... abys nemusel rezat hadicky, no a ja sem mal takuto spojku rozpojenu. Ale nebolo to videt, lebo bola skovana za blatnikem. Takze dobre pozri celu komplet hadicku od nadrzky po ostrekovace, a urcito to zistis, kde je rozpojena, alebo priskripnuta.:papa Tak hodne zdaru. :papa

aaa dekuji moc :)

Tak zitra jak bude svetlo tak na to kouknu.

Nahodou jak sem oddelal svetlo ze se podivam k nadrzce, tak sem me v levym svetle rozblikala obroucka modre svitici v angels eyes.Koukam na to jak blazen :roll tak sem si s tim pohral a vypada to super. 4x supersvitiva dioada a dva odpory a bomba:)

tak se mejte

Taky by mohly být ucpané trysky odstřikovačů na kapotě pokud jsi je dlouho nepoužíval. stačí prošťouchnout párkrát např. špendlíkem a prohnat jimi spoustu tekutiny aby se úplně pročistily.

ahoj,

Nmerznoucí směs jmse tam měl a ono to nefungvalo už v létě. V té době sem to moc nepotřeboval, ale ted je to sileny jezdit ze spinavým předním sklem.

Tak to skusim pročictit ty trysky a uvidíme.

Díky moc

tak to je hezký až nyní na tom dělat když je zima.co jsi dělal v létě??To já bych nemohl bez toho jezdit,aspoň si vzpomeneš že jsi měl to udělat dříve:papa

za zkoušku stojí přehodit hadičky jestli to bude stříkat předek

[upravil dne 1/12/07 sarkomi]

Tak jsem se díval ny ty trysky a zkousel jsem je prfouknout a jsou cisty.

Nevíte jak se dá dostat k tomu motorku?

Tam je ta nadrzka dole a samej plech a nemuzu aboha prijit na to jak se k nemu dostat aji kdyt jsme mel oddelany svetlo.

Díky