Sign in to follow this  
Followers 0
kendziro

Mám do toho jít????

10 posts in this topic

Ahoj vsici... Tak jsem si koupil peugeota 106tku (r.v. 96) a mam dylema... Nevim, jestli ma cenu do takoveho auticka strkat penize co se tyce tuningu, chtel bych, ale nevim, nazory rad prijmu, dikys....

tuning&styling neni o tom jestli se to nekomu vyplati, vzdycky tratis.. je to jen ciste na tobe jestli se chces odlisit od "serie".. nekdy je to spis na skodu nez uzitek..:roker

Co se tuningu v pravém slova smyslu týká, asi bych to nedělal. (já bych to nedělal asi ani u nového auta) Vyšperkovat si ho ale můžeš k obrazu svému. Decentní vykrášlení na škodu nebude.

ja si myslim ze to neni otazka pre inych ale pre teba ty musis uvazit ci do toho pojdes alebo nie "je to iba na tebe":papa

Nejdriv to ale musi poradne jezdit a brzdit + jiny dulezity veci a pak muzes davat penize do tuningu.

Já bych to pořádně opravil - základ musí být .. takže, pořádný gumy, nový brzdy, náplně, a nutné opravy. A pak se rozhodni.

Jestli jsi, ale ochoten třena vyměnit, nádhernej přední spojler za nový gumy - na sklikách bez vzorku to jezdí taky,

jestli zadní křídlo je lepší než nové brzdy,

jezdi mřížka chladiče je suprovější než uložení tlumičů,

jestli ...

... jestli není lepší dělat tjůnink motoru (tj., aby byl v cajku) a přitom zjistit, že to stojí peníze a čas, ale že to pak jezdí...

... a že to stálo hodně peněz, ale že se vrátí, třeba v první zatáčce na mokru...

... možná to poznáš časem...

... jen až budeš dávat nové tjůninkové žárovky, tak prosím ne 100W, ale klasiku 55/60 W + (30,50,něco ) % svítivosti navíc

Je to tvoje auto, tvoje peníze a tvoje rozhodnutí...

(mám prostě jen poradní hlas)

Přesně vix:potlesk

Ono taky záleží jaké máš příjmy,pač já jako student jsem se rozhodl dát auto kompletně dohromady(vše co lze vyměnit-tak vyměnit)od předu do zadu...a už můžu říct že vím co to je vrazit do auta 30000kč...a pak se není čemu divit že auto stavím už skoro rok...:D

PS:ještě že nemám řidičák:D

Původně zaslal: vix

Já bych to pořádně opravil - základ musí být .. takže, pořádný gumy, nový brzdy, náplně, a nutné opravy. A pak se rozhodni.

Jestli jsi, ale ochoten třena vyměnit, nádhernej přední spojler za nový gumy - na sklikách bez vzorku to jezdí taky,

jestli zadní křídlo je lepší než nové brzdy,

jezdi mřížka chladiče je suprovější než uložení tlumičů,

jestli ...

... jestli není lepší dělat tjůnink motoru (tj., aby byl v cajku) a přitom zjistit, že to stojí peníze a čas, ale že to pak jezdí...

... a že to stálo hodně peněz, ale že se vrátí, třeba v první zatáčce na mokru...

... možná to poznáš časem...

... jen až budeš dávat nové tjůninkové žárovky, tak prosím ne 100W, ale klasiku 55/60 W + (30,50,něco ) % svítivosti navíc

Je to tvoje auto, tvoje peníze a tvoje rozhodnutí...

(mám prostě jen poradní hlas)

Se vším máš u mě palec, jenom nevím proč ztrácíš 5 minut života rozepisováním se s tímto textem :papa

tjuununk se da provadet i formou udrzby. mam sjety gumy, tak koupim rovnou o 2" vetsi, misto sjetejch desticek poradne brzdice, apod:D