Sign in to follow this  
Followers 0
polinejk

Je mi v autě zima! Nefouká ventilátor topení.

6 posts in this topic

Ahoj. Mám problém.

Včera mi přestal foukat z ničeho nic ventilátor na topení. Mám autoklimu a když přidávám intenzitu foukání tak na displeji naskakuje, ale ventilátor je stále ticho a nefouká vůbec.. Nevíte někdo čím by to mohlo být? na co všechno bych se měl podívat než umrznu?? Moc prosím o radu :roll

Člobrdo, zkoušels dát rychlost větráku na maximum, tam se Ti větrák rozeběhne...?

Jinak tady máš lehké počtení:

:papa

Jo a kdyby Ti šel větrák pouze volba OFF a MAX, máš počtení tady:

[upravil dne 30/11/07 Alek]

[upravil dne 30/11/07 Alek]

no pane, když dam na max tak se nic neděje prostě se netočí. tak já jdu číst.. zatim dik. jinak budu muset asi někam na diagnostiku.

Původně zaslal: polinejk

no pane, když dam na max tak se nic neděje prostě se netočí. tak já jdu číst.. zatim dik. jinak budu muset asi někam na diagnostiku.

Prdlajs, šetři korunky, třeba na hory....to si raději nejdřív vyškubni větráček ven a prolez ho, jestli jsou o.k. uhliky apod. Jinak ještě můžeš zkusit co najdeš na těch linkách...:papa

No ono to po dvou dnech když jsem si oblékl pracovní s tim že jdu se na to podívat tak začal na jednou jít. pak zase nešel a pak zase jo. takže si to dělá co chce poslední dobou jde stále.. tak asi někde nějakej studenej kontakt.. :myslim