Sign in to follow this  
Followers 0
marisw

Ako sundat ABG vodiča u 307

12 posts in this topic

Dobra den... chcem sa spytat ako sundat airbag vodica v 307... furt to nejde...... u inych autach to bolo jednoduchsie...uchytene cez srobyky....aj 206 to ma jednoduchsie cez ten drotik co je v nutry....ale uz sa stým param ako blazon a furt mi to nejde....

Tohle se tu asi před půl rokem řešilo, myslím v souvislosti se sundaváním věnce páček u volantu. Bylo to i s fotkama a moc hezky popsaný. Ale já bych do toho teda nešel... Zkus hledání...

Původně zaslal: Ticcino

Tohle se tu asi před půl rokem řešilo, myslím v souvislosti se sundaváním věnce páček u volantu. Bylo to i s fotkama a moc hezky popsaný. Ale já bych do toho teda nešel... Zkus hledání...

s tímto airbagom...mam vzdy problem...dat ho dole ked je streleny neni problem...to viemco a ako....ale tomuto sa akos nechce........

otazka volant v 307 je ulozeny cez tisic hran alebo cez 6 hran ako v renaulte....

cize ak cez tisic hran, nemal by byt problem nastavit vyosenie volantiu...aby bol pri priamej jazde rovno...bo mi robili geometriu...vse o.k. len volant je trochu mimo

prehladal som forum a neviem to najst...nepomozes?

Jo, tak vydrž, zkusím pohledat...

bol by som vdacny za kazdu radu....

Hmm, tak to nějak nemůžu najít a to jsem prošel celou sekci ručně. Nicméně radu dám. Tady v tom příspěvku je možnost stáhnout příručku "Jak na to" A tam je popsané všechno. Osobně mám tu knihu doma. Tohle je tak trošku nelegální kopie.

Původně zaslal: robozv

knizka Jak na to Peugeot 307 strana 301

tu knizku nemam....ale ak by si mohol skenerom tu stranu prbehnut a poslat mi to... urcite by si si pripisal dalsicerveny bod..... :P:P Dakujem:papa

Chlape bídná, koukni o 3 posty výše. Dával jsem odkaz na thread, kde je možné tu knížku v elektronické podobně stáhnout...

Je to odkaz na Rapidshare. Dole klikneš Free (pokud nemáš Premium účet) Pak počkáš, až doběhne časovač na nulu (nojo, free download, na ten se musí čekat...) Potom opíšeš kód a klikneš Download. Má to 80MB a je to ve formátu PDF.