Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní reproduktory do 406, výměna autorádia.


Micky

Recommended Posts

Ahoj, pořídil jsem si před 14 dny Peugeot 406 - sedan, r.v. 2000 a zjistil jsem, že mám vzadu ustřihnuté reproduktory. Mohl by mi někdo poradit jaké si tam mám koupit nové? Jedná se mi o ten romzěr, případaně rovnou typ reproduktorů, které tam budou sedět, ale né nic drahého.:-) Taky bych chtěl vyměnit kazetové autorádio s tím aby mi fungovala páčka na volantu. Předpokládám, že to asi dle zdejší diskuze moc možné není že? Pokud by to šlo, tak bych taky uvítal nějaký návrh autorádia s MP3 a nějakého adaptéru, kterým to docílím za minimální cenu.:-) Děkuji moc za rady. Michal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

tak jestli nechces drahy tak zajed nekam na vrakac a kup si origa, ty sezenes za 200Kc oba

Rada nad zlato! Presne takhle bych to vyresil. Pokud ti o tu muziku az zas tak nejde, tak si sezen puvodni (ne ze bych tim chtel snizovat kvalitu originalu, ale reknete ze hrajou dobre pred audiofilem a vysmeje se vam). :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BoneDaddy

Původně zaslal: Ferry

tak jestli nechces drahy tak zajed nekam na vrakac a kup si origa, ty sezenes za 200Kc oba

Rada nad zlato! Presne takhle bych to vyresil. Pokud ti o tu muziku az zas tak nejde, tak si sezen puvodni (ne ze bych tim chtel snizovat kvalitu originalu, ale reknete ze hrajou dobre pred audiofilem a vysmeje se vam). :aut

Dovolil bych si nesouhlasit. Mám v platu originál ovály Harman a hrají slušně, líp něž levné nové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...
Původně zaslal: OK406

Pokud si se díval ze spodu, tedy z kufru, tak ten kryt reproduktoru je opravdu kulatý:

Kulatý je jen ten šroubovitý držák co zakrývá magnet. Jinak když ho odšroubujete, tak povolíte vnitřní ochranou krytku repra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Kluci, ty reproduktory jsem ještě nekoupil, ale teď už musím a pořád nerozumím tomu, jak tam mohli být ovály 6x9. Mi tam zůstala jen díra o průměru 110mm a vedle ní dvě dírky asi na přišroubování repra va rozteči 150mm. Na tom přece ten ovál nemohl držet? Bylo to jen místo na magnet a reprák je tam snad něčím vypodložen? Máte někdo 406 a víte, jak to vypadá pod tou plastovou krytkou plata? Pochybuji, že ovál 6x9 drží přímo na tom plechu, to je nereálné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Jake repro do zadniho plata 406 byste doporucili, aby tam pasovaly presne...?

Ted tam mam origo a zda se mi ze hraji dost mizerne. Kdyz koupim nejake jine, tak predpokladam ze tam nebudou mit ty 2 koliky se zavitem na prisroubovani a zacvaknuti do drzaku, ze? :D

A co konektor, to je nejaky univerzalni, a nebo by se taky musel predelat?

260320101311.th.jpg

260320101310.th.jpg

260320101309.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, tak konektor je ten posledni problem. Prepajet 2 dratky jeste zvladnu :)

Jsou to klasicke ovaly, 9x6 mam pocit, spis je zasadni aby tam pasovaly, i co se hloubky tyce. Nechce se mi upravovat nejak plato nebo plechy pod nim. To uz si radsi necham ty origo, zas takovy audiofil nejsem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...