Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vrzání krytu airbagu řidiče


Karel99

Recommended Posts

To samé, nejprve jsem do mezery ve spodní části strčil složený parkovací lístek a jezdil tak asi dva měsíce, fungovalo to perfektně, pak jsem to při příležitosné návštěvě servisu chtěl opravit, sundali kryt, něco tam prý promazali, do týdne to vrzalo znovu. Teď tam mám kousek silnější gumy a je to O.K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honza.praha

mimochodem, ještě jsem musel vrazit kus militanu do čalounění 5. dveří hned pod to madlo na zavírání. Bez něj to taky byl pěkný kravál;)

Jo, tak to se přidávám. Je tam vůle jako blázen. Mně to sice nedrnčí, ale nějakej molitánek tam asi fouknu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honza.praha

mimochodem, ještě jsem musel vrazit kus militanu do čalounění 5. dveří hned pod to madlo na zavírání. Bez něj to taky byl pěkný kravál;)

:xvul BTW: ona je taky pěkná vůle v zámku 5. dveří. To jste někdo náhodou neřešil?

[upravil dne 30.11.2007 Karel99]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Piotor

caute, no co sa tyka krytu na volante, dost pomoze raz za cas to zhodit dole a dotiahnut tie tri skrutky. Pozor, daju sa lahko pretocit a potom fakt pomoze len ta guma:-) A 5 dvere - ja som sa troch pohral s nastavovanim - posunutim zamku a drncanie prestalo navzdy.

a mas BREAK nebo HB? U BREAKa jsem nejak nastaveni nevysledoval ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...