Sign in to follow this  
Followers 0
sekaj

Vypláchnutí FAPu

8 posts in this topic

Chystám se že bych preventyvně propláchl Fap u 1.6hdi.Tak se chci zeptat jaké s tim máte konkrétní zkušenosti (prosím neodkazovat na jiné stránky apod.Přečetl jsem toho o tom dost ale nic moc jednoznačnýho).Chybu mi to ještě nehlásí,mám najeto něco málo přes 130000.Nebo stačí dolejt pouze náplň do nádržky a počkat až se ozve.A pak....?

ja bych s tim nedelal nic, fap se nehlasi a ani o hlasce aditiva nic nepises, tak proc se hrabat vefunkcni veci. Nechal bych to bejt az se ozve pp a nahlasi bud nedostatek aditiva nebo ucpani filtru

Původně zaslal: buml

ja bych s tim nedelal nic, fap se nehlasi a ani o hlasce aditiva nic nepises, tak proc se hrabat vefunkcni veci. Nechal bych to bejt az se ozve pp a nahlasi bud nedostatek aditiva nebo ucpani filtru

az se ozve musi do servisu na vymazani hlasky.

no do servisu bude muset tak jako tak, protoze mu musej v bsi vymazat údaje o spotřebovaném aditivu

Takže kdybych doplnil aditiva tak stejnak,až určité množství spotřebuje,tak se PP ozve?I když tam teda aditivum bude.

Já se na to taky chystám, ale zatím není čas.

A měl bych ještě jiný dotaz, když mi bude docházet aditivum, nahlásí PP přímo tento problém nebo jen universální hlášku o FAPu? Chtěl jsem se podívat kolik mám ještě aditiva v nádržce, ale nějak do ní nebylo nikudy vidět? :mrk

Podle mích info by ti to mělo nahlásit malou hladinu aditiva.Ale pak musíš do servisu aby ti to vymázli proto to chci dolejt včas.

Ja sa tiez chystam na cistenie Fapu a doliatie aditiva.Ked vsetko pojde dobre tak to rozoberiem v sobotu.Dufam,ze nezabudnem fotak.Skusim aj priebezne fotit a potom poslem foto ok.