Sign in to follow this  
Followers 0
Pepito

Tak jsem se dnes sklouznul :-(

20 posts in this topic

Už jste se zkusili sklouznout na sněhu?Já už jsem měl letos možnost několikrát,ale dnes jsem to trošku přepísknul: :grr

U garáže za barákem jsem to zkusil přez ručňovku a nějak jsem to neodhadl a pravým zadním kolem jsem narazil do obrubníku a lehce to odnesl plechový disk a trošku víc poklice :D:papa

Svatá pravda :super:D A co Ty?Nikdy si nezablbneš? :myslim

Původně zaslal: Marlin

mas mit zadohraba :D:P:aut

No právě,však to vidíš co jsem měl před Pažoutkem :mad::papa

Původně zaslal: Marlin

nejakyho zadohraba :D:D

:myslim

[upravil dne 28.11.07 Pepito]

Původně zaslal: Pepito

Svatá pravda :super:D A co Ty?Nikdy si nezablbneš? :myslim

Ja? Pokud to aspon trochu jde tak neodolam :D

už jsme si to taky vyzkoušel na kruháči :D naštěstí jsem to s úspěchem vybral :potlesk

Původně zaslal: P607Olda

Pepito: Kdyby ti to náhodou sjíždělo PZ gumu zevnitř tak je ohnuté zadní rameno.

Hmm,tak to jsi mne nepotěšil :bojim snad to bude dobrý,zase taková rána to snad nebyla :myslim

Když je čerstvě napadeno a neposypou nebo nezhrabou naší ulici tak lanka od ruční brzdy maj tělocvik...:mrk Ale jen se zahřátým motorem...;) (ikdyž tomu už to může být jedno..)

Už jsem si taky párkrát zaklouzal. Ono to člověku nedá a musí za tu ručku zatáhnout... :D

Ale včera mi to v jedný pravoúhlé zatáčce neplánovaně ujelo nejdřív nedotáčivě a pak přetáčivě. Kontra a srovnalo se to. Naštěstí jsem jel celkem pomalu. Za co se ale stydím je že mam ještě letňáky. Včera mi konečně přišly nové zimáky a dnes jdu nazouvat. Continental TS810. Jsem na ně zvědav.

Ja jsem si taky jednou hrál, jak to dopadlo je na fotečce v avataru:D:D:D

Jo jo, taky jsem si už skočil levým zadním na obrubník... :D :D Naštěstí jen předminulou zimu... :)

Tak byl jsem v pneuservisu a nechal jsem si přehodit disk z rezervy,stálo mne to 250Kč,-(sundání kola,2x zutí,2x obutí,2x vyvážení a nasazení kola). :(

JO HOLT ZA BLBOST SE PLATÍ!!! :o:papa

ja uz dnes poznal taje prikopu :D Nastesti jen predni napravou a byl to spise travnik vedle silnici...... no jo, drift, kdy je 90stupnu vuci silnici na rovine je taky neco :)

Nejlip se blbne na prazdnem parkovisti, treba takle v praci na nocni. Shodou okolnosti kdyz jel dnes kolega do prace, tak to pred nim v tunelu nekdo zaslapl a jelikoz to kolega na letnakach nejak nestihal ubrzdit, tak se supl do druhyho pruhu, kde bylo trochu namrzlo a jeste zatahl rucku... Takze se ritil tunelem po boku (kolmo k silnici) asi osmdesatkou. Malem to prevratil, ale nakonec to dobre dopadlo, netrefil zadne auto a ni zed. :roker

Tak to měl tedy kliku. Mě se stalo včera při cestě z nákupu + prckem a ženou, že nějaký dobrák se rozhodl uhnout na benzínku v protisměru na kterou se ale nedá uhnout nedá. Jen pouze ve směru opačném. A místo toho aby to aspoň urychlil, když už dělá přestupek přes plnou čáru že, tak zcela zastavil :grr A to bylo. Nehoda sice žádná, ale v zrcátku to vypadalo jak na kuželkách. Každý uhýbal kam to šlo.