Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Smíšené páry Česko - Slovensko


Gargamell

Recommended Posts

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: Medvěd

tak my se vzájemným družením stejně nedáme a to, co oni zpackali ....NAPRAVÍME.......Já už začal, kdo se přidá?

Inu, já bych se tedy přidal, ale napíšeš mi předsedo omluvenku pro manželku?? :mrk:mrk

Jakože vyšší zájem..:myslim

Šlo by to asi takhle??

Vážená paní Kdoová

Vzhledem k nově nastalé situaci, kdy se členové Peugeot-clubu ZAVÁZALI navázat užší kontakty se slovenskými slečnami, žádám Vás tímto o umožnění zúčastnit se této bezesporu skvělé akce i pro Vašeho ctěného manžela, který o účast v projektu samozřejmě sám projevil zájem

[upravil dne 29/11/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Teda Vendulko, mám v sobě něco vínečka a pletou se mi písmenka, a k tomu píšu všema dvěma, ale výraz intelektuálka furt dokážu napsat správněji než ty zastřízliva, styď se :D

Mne se nepletou pismenka ale prstiky :)

Kurte: proc je tedy povazovan za spravny predpoklad, ze na nic jineho v knihovne nelze narazit? mimochodem, da se s tebou v knihovne spise do reci ticha i n t e l e k t u a l k a(snad uz to mam dobre :D) nebo nekdo jiny? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Kurte: proc je tedy povazovan za spravny predpoklad, ze na nic jineho v knihovne nelze narazit? mimochodem, da se s tebou v knihovne spise do reci ticha i n t e l e k t u a l k a(snad uz to mam dobre :D) nebo nekdo jiny? ;)

Soustřeď se: když budu chtít sbalit plavčici, půjdu do bazénu, když budu chtít sbalit intelektuálku, tak půjdu do knihovny. Samozřejmě, i plavčici můžu potkat v knihovně (protože prý taky čtou) a intelektuálku v bazénu (protože se prý také koupou), ale pokud dodržím tento postup, je ta šance na setkání s požadovaným subjektem výrazně vyšší.

V knihovně se se mnou nedává do řeči obvykle nikdo, což mi vyhovuje - jsem tichý a uzavřený. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, že jo... Slyšel jsem, že na slovensku se říká. Muž čech a žena slovenka - manželství funguje dobže ale obráceně prý ne. Protože česká žena chudáka slováka umoří. :D

Ja pochazim ze slovenska,jsem tady asi 7let a manželka je češka.Zatim mě neumořila tak uvidim jak to bude dal.Mame osmiměsičneho kluka a jde to v pohodě.:super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Soustřeď se: když budu chtít sbalit plavčici, půjdu do bazénu, když budu chtít sbalit intelektuálku, tak půjdu do knihovny. Samozřejmě, i plavčici můžu potkat v knihovně (protože prý taky čtou) a intelektuálku v bazénu (protože se prý také koupou), ale pokud dodržím tento postup, je ta šance na setkání s požadovaným subjektem výrazně vyšší.

V knihovně se se mnou nedává do řeči obvykle nikdo, což mi vyhovuje - jsem tichý a uzavřený. ;)

soustredim se :)

Jak casto si rikas: hmmm, dneska bych si sbalil plavcici.....nebo...jo, pro dnesni den je vhodne sbalit intelektualku? :D

Kde se vyskytuji ti normalni-rozumej obcas ctou a obcas se koupou a obcas delaj i neco jineho :)

A nejsi ty nahodou tichy intelektual? :)

a nepocitaje to, ze v zivote je platnyjediny fyzikalni zakona to zakon schvalnosti, tzn. v knihovne narazis spis na nekoho, kdo tam jako moje sestra chodi s kapucou na hlave, aby ji nahodou nekdo nepoznal(kdyz uz tam teda jednou za ty tri ctyri roky dojde) nez na nekoho kdo je tam pecenej varenej...mimochodem, co znamena bejt v knihovne pecenej varenej a neni to nebezpecne? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Kurt

Soustřeď se: když budu chtít sbalit plavčici, půjdu do bazénu, když budu chtít sbalit intelektuálku, tak půjdu do knihovny. Samozřejmě, i plavčici můžu potkat v knihovně (protože prý taky čtou) a intelektuálku v bazénu (protože se prý také koupou), ale pokud dodržím tento postup, je ta šance na setkání s požadovaným subjektem výrazně vyšší.

V knihovně se se mnou nedává do řeči obvykle nikdo, což mi vyhovuje - jsem tichý a uzavřený. ;)

soustredim se :)

Jak casto si rikas: hmmm, dneska bych si sbalil plavcici.....nebo...jo, pro dnesni den je vhodne sbalit intelektualku? :D

Kde se vyskytuji ti normalni-rozumej obcas ctou a obcas se koupou a obcas delaj i neco jineho :)

A nejsi ty nahodou tichy intelektual? :)

a nepocitaje to, ze v zivote je platnyjediny fyzikalni zakona to zakon schvalnosti, tzn. v knihovne narazis spis na nekoho, kdo tam jako moje sestra chodi s kapucou na hlave, aby ji nahodou nekdo nepoznal(kdyz uz tam teda jednou za ty tri ctyri roky dojde) nez na nekoho kdo je tam pecenej varenej...mimochodem, co znamena bejt v knihovne pecenej varenej a neni to nebezpecne? :)

Poslyš, jak vypadá tvoje sestra a kolik jí je? :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Kdo

Inu, já bych se tedy přidal, ale napíšeš mi předsedo omluvenku pro manželku?? :mrk:mrk

Jakože vyšší zájem..:myslim

Šlo by to asi takhle??

Vážená paní Kdoová

Vzhledem k nově nastalé situaci, kdy se členové Peugeot-clubu ZAVÁZALI navázat užší kontakty se slovenskými slečnami, žádám Vás tímto o umožnění zúčastnit se této bezesporu skvělé akce i pro Vašeho ctěného manžela, který o účast v projektu samozřejmě sám projevil zájem[/b

Jsou asi dvě možnosti. Buď by byla proti i za cenu vlastizrady, nebo (nevím, co je horší) by souhlasila se slovy: "tak to chci vidět!

Původně zaslal: oddie

Myslím, že klidně napíše, což o to, ale zajímalo by mě, jak tu omluvenku bude manželka akceptovat ;)

Viz výše :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...