Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vlhko


OldtimerMan

Recommended Posts

Původně zaslal: michal123

Mám naprosto stejný problém. Asi mi to teče po skle do dveří a tam to někde steče k reprákům, protože je u nich vždycky kapka. Musim se do toho někdy pustit.

ale na dveřích by měl bejt pod čalouněním igelit a zespod na dveřích sou odtokové otvory tak by tam tudy nemělo týct.ale sou tací pofíci,co si vystříkaj dutiny a tím si ucpou ty odtoky-jak ve dveřích tak třeba i prahy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

Původně zaslal: michal123

Mám naprosto stejný problém. Asi mi to teče po skle do dveří a tam to někde steče k reprákům, protože je u nich vždycky kapka. Musim se do toho někdy pustit.

ale na dveřích by měl bejt pod čalouněním igelit a zespod na dveřích sou odtokové otvory tak by tam tudy nemělo týct.ale sou tací pofíci,co si vystříkaj dutiny a tím si ucpou ty odtoky-jak ve dveřích tak třeba i prahy

Já vim, že tam má být igelit, ale nikdy nevíš, jestli se v tom předchozí majitel nehrabal a nepřipadal mu třeba zbytečnej, tak ho vyhodil. Voda je svině, dostane se všude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak děravý podběh to fakt není,ale taky možnost:super

ale všiml sem si že jak je těsnění kolem dveří tak mi na obou stranách chybí tak dva cenťáky k tomu abych to mohl zatlačit až do rohu. teď je tam fuga jak do p... Podle mě tam poteče tudma. ale nejde mi do hlavy jak se to těsnění mohlo takhle smrsknout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u man to robi na vodicovom mieste tesnenie okolo dveri, nema uz idealny tvar a nejak to tam steka, z celneho skla dole popri pantoch a rovno na tu gumu:nevim...teraz uz par mesiacov sucho ale stalo sa ze som tam mal hotovu mlaku, a to nebol nejak moc silny dazd. najlepsie je zobrat hadicu a striekat na auto ked je suche, zbadas kadial to presakuje aj pekne cesticku kadial sla voda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...