Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

okno řidiče


pavel81

Recommended Posts

Čaute lidi. Před několika dny si ze mě auto udělalo trochu srandu a začalo si samo od sebe otvírat (po kouskách) okno u řidiče. Docela mě to pobavilo, ale kdyby se to už neopakovalo, tak bych se nezlobil. Co to muže způsobovat, popřípadě jestli ste se s tím už někdo nesetkaly? :mrk:mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pavel81

Čaute lidi. Před několika dny si ze mě auto udělalo trochu srandu a začalo si samo od sebe otvírat (po kouskách) okno u řidiče. Docela mě to pobavilo, ale kdyby se to už neopakovalo, tak bych se nezlobil. Co to muže způsobovat, popřípadě jestli ste se s tím už někdo nesetkaly? :mrk:mrk:mrk

hej, aj mne to robilo, rozobral som cele ovladanie vo dverach a chvilu to pomohlo. Na nic konkretne som neprisiel ale robilo to len v zime ked prsalo.:grr a potom cestuj v aute.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v tyhle zime asi bude zatuhly motorek, a protoze ta stahovacka ma bezpecnostni funkci proti privreni predmetu do okna a poznava to podle zvyseneho odporu v chodu moturku, tak to vyhodnotila jako prekazku a to okno se pak prepne do tohodle rezimu, melo by pomoct sjet s nim az dolu a pak po tech skocich zavrit, tim se deaktivuje ta bezpecnostni funkce. Jestli to ale dela porad dokola, tak to bude chtit promazat celou tu stahovacku aby chodila hladce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...