Sign in to follow this  
Followers 0
JeaY

Zadní reproduktory 309

21 posts in this topic

Čau lidičky,neví náhodou někdo jak to je se zadníma reproduktorama u 309ky?...myslím tím jestli pod tou mřížkou v plastech zadních sloupků je místo určené pro instalaci repráků,nebo nikoliv? Chtěl bych to vědět než to rozdělám.:myslim Díky.

Původně zaslal: JeaY

Čau lidičky,neví náhodou někdo jak to je se zadníma reproduktorama u 309ky?...myslím tím jestli pod tou mřížkou v plastech zadních sloupků je místo určené pro instalaci repráků,nebo nikoliv? Chtěl bych to vědět než to rozdělám.:myslim Díky.

je tam

Původně zaslal: 309Tom

jen tak mimochodem, taky uvažuju, že bych je tam dal, bude to lepší než do plata?? :mrk

No myslím si,že do té direčky moc výkoný repra nenarveš..

Původně zaslal: 309Tom

já to měl rozdělaný, jsou tam otvory, kabely ne

Jak v který 309. Viděl jsem to i s kabelama origo, akorát to někdo spojil u rádia dohromady s předníma...

ja dal zadni repro 2x bass do 5 dveří , byl to mazec akorat jsem musel koupit vzpěry kufru z GTIčka pač tamty to nejak nedavali:D:D:D

tuc,tuc...

No já bych je dal taky jako do zadních dveří,ale bohužel tam dveře nemám:D,tak jsem si právě říkal,že bych nemusel jednak dělat díry do plata a pak bude to lepší i pro pístnice že je nebudu tolik zatěžovat...nechci tam rvát nějaký brutus repro,spíš jen tak aby to vzadu nebylo hluchý. Kdybych chtěl po někom max. velikost repráků,tak to už bych chtěl asi moc co?:mrk

Díky za odpovědi.A co kabeláž?...když tam nebude připravená, což myslím nebude...nějakej tip kudy to táhnout?

já jsem je táhnul směr :rádio - pod plastem u páčky otvírání kapoty - pod plastem na prahu řidiče - pod plastem středního sloupku - pod plastem prahu vzadu - pod plastem nad podběhem - zadním sloupkem až k repro.

ja som tam mal aj repraky,boli to blaupunkt cize je dost mozne ,ze su origo,ale je aj mozne ,ze si ten pan co ho mal predomnou domontoval sam

Já u své 309 jsem tam kable měl nachystany a narval jsem tam repraky o prumeru 15,75:mrk sice jsem musel vyrvat tu mrizku co tam byla ale i tak se to da:roker

[upravil dne 4.9.2008 Jakub Řehulka]

ja jsem tam ted taky daval repra.. v pohode se tam vlerzli i kdyz byli o krapet vetsi nez normalne... jen kdyz jsem so koupil kabel o 50 cm kratsi to me melam zabylo :mad: