Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Kontrolka STOP


Guest kachna

Recommended Posts

Ahoj pažouti.

Při otočení klíče do polohy 1 se mi nerozsvítí kontrolka STOP.Žárovka je ok odskoušel jsem ji.A taky jsem skusilvyndal pojistku ze sahary a pustil klimu a stopka se rozsvítila,ale jinač pri při poloze 1 nesvítí .Pomozte prosím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kachna

Ahoj pažouti.

Při otočení klíče do polohy 1 se mi nerozsvítí kontrolka STOP.Žárovka je ok odskoušel jsem ji.A taky jsem skusilvyndal pojistku ze sahary a pustil klimu a stopka se rozsvítila,ale jinač pri při poloze 1 nesvítí .Pomozte prosím.

No máš polohu0, pak 1, polohu 2 a startovací polohu, Stopka s ostatníma svítí jen v poloze 2, v poloze 1 svítí jen baterka aby jsi věděl že je zapnuté příslušenství
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kachna

No myslel jsem polohu 2

Aha, tak to netuším, jedině blbej kontakt, ale to by nesvítila při ty simulovaný chybě. Co odpojit baterii a po chvilce znovu připojit, někdy se to srovná když to zaplaší. Ale pozor pokud máš origo rádio aby se ti nezakodovalo kdyby jsi neměl kod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Pravdepodobne mas vadnu diodu na doske budikov. Ja mam budiky sagem, tam je to videt. Ziarovky su pripojene na folii cez medene cesticky. Najdi si ziarovku stop a od jej jedneho vyvodu by mala byt pripojena dioda ku ziarovke napr. tlak oleja, teplota vody, a ine cez diodu. Svieti ti kontrolka tlaku oleja?

Původně zaslal: kachna

Ahoj pažouti.

Při otočení klíče do polohy 1 se mi nerozsvítí kontrolka STOP.Žárovka je ok odskoušel jsem ji.A taky jsem skusilvyndal pojistku ze sahary a pustil klimu a stopka se rozsvítila,ale jinač pri při poloze 1 nesvítí .Pomozte prosím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kamen22

Pravdepodobne mas vadnu diodu na doske budikov. Ja mam budiky sagem, tam je to videt. Ziarovky su pripojene na folii cez medene cesticky. Najdi si ziarovku stop a od jej jedneho vyvodu by mala byt pripojena dioda ku ziarovke napr. tlak oleja, teplota vody, a ine cez diodu. Svieti ti kontrolka tlaku oleja?

Původně zaslal: kachna

Ahoj pažouti.

Při otočení klíče do polohy 1 se mi nerozsvítí kontrolka STOP.Žárovka je ok odskoušel jsem ji.A taky jsem skusilvyndal pojistku ze sahary a pustil klimu a stopka se rozsvítila,ale jinač pri při poloze 1 nesvítí .Pomozte prosím.

Ta kontrolka je OK při simulované chybě se stopka rozsvítí:nevim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

jediny co muzu rict ze podle schemat vnitrniho zapojeni budiku se STOP rozsveci bud:

a) prehrati motoru ( rozsviti se s ni zaroven kontrolka prehrati u budiku teplomeru )

b) chyba v okruhu klimatizace ( chyba ridici jednotky vetraku chladice )

c)nizky tlak oleje v mazacim okruhu

v druhe predstartovni poloze spina kontrolku STOP pouze cidlo tlaku oleje, takze bych ho zkusil vymenit

Eventuelne odpojit konektor a propojit ho dratkem s kostrou, zda se potom kontrolka rozsviti, pokud se rozsviti, je spatne cidlo, ktere pri nizkem nebo nulovem tlaku oleje nesepne

pro doplneni cidlo tlaku oleje je pobliz filtru oleje, ted si nejsem jistej jestli nad nim a nebo napravo od filtru, ale nekde tam do vzdalenosti 10cm od filtru, nasroubovane do bloku motoru, ma sedy konektor s jednim dratem

[upravil dne 17/4/08 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ze ste to vy, tak dam i schema zapojeni ;)

ta dioda je mezi pinem 16 vpravo a pinem 26 vlevo Kontrolka STOP je zarovka oznacena \"o\", kontrolka mazani \"y\", tlakovy spinac je pod cislem 44

[upravil dne 17/4/08 Ferry]

post-0-14109599990777_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...