Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Osvětlení přístrojové desky


Mugatu

Recommended Posts

Původně zaslal: RomanNR

otazocka - kolko ziaroviek je v komplet celej palubke?....dnes chcem ist kupit a uz ked to budem mat rozobrate tak vymenim vsetky.......dik

Jo to přesně nevím, když jsem je ale měnil já tak se mě v origo servisu "Pažout" ptali, na jaký typ přístrojovky to mám - to se podívej je to tam napsaný asi jsou různý druhy žárovek/ já mám "VDO"/.

Když pak chtěli za 1ks 80,- Kč(slovy osumdesátkorunčeských) šel jsem do pryč.

Sehnal jsem je pak jinde 1ks/15,-Kč

Koupil jsem jich 10ks, vadný a očazený jsem vyměnil a ještě mi pár zůstalo /raděj si kup víc než 2x demontáž a montáž/ :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

......ja mam tiez VDO budiky.....kolegyna kupila v auto prime pytel 10 ziaroviek za 59,- Sk........a nemam ich vypalenych vela, mozno ´2-3, ale chcem vyskusat osaadit aj tie parkovicky atd.......a tiez chcem vymenit v ovladani kurenia, v tlacitkach na el. okna a vraj ma svietit aj zapalovac a tiez ten otocny prepinac na dvihanie svetiel....ale to som si nie isty, som len pocul....neves ci je to tak resp. ak je pasuju tam rovnake ziarovky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: deddo306Break

Nazdar Nitran,ak som dobre pochopil,ten potenciometer na nastavenie svetiel mi svieti,ale ten regulator svietivosti na pristrojovku mi nesvieti,pokial viem tak na oknovych vypinačoch su diody,takže neviem či su aj v tom svetlovom.Popolnik mi nesvieti aspon myslim.Dav vedet.:papa

....nie nitran - nitrancan..... :D:roker....servus inac.....regulator svietivosti palubky nemam......popolnik ee - zapalovac som myslel - to kolecko okolo neho.....v kazdom pripade dik....:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja mam treba v technickem prukazu v dalsich zaznamech:

33/3 - ovladac serizovani svetlometu neni prosvetlen

33/8 - sdelovac parkovaci brzdy neni oznacen predepsanym symbolem

a ten ovladac svetel opravdu podsviceny nemam.

Popelnik a zapalovac taky nemam osvetleny, ale ten oranzovy pruhledny krouzek kolem zapalovace by podle me mohl svitit, ale nepodarilo se mi z tama dostat zapalovac, tak sem to vzdal, popelnik stejne nepouzivam. Zarovicky do pristrojovky jsem kupoval na felicii a nacpal je tam, cena asi 25kc/kus. Do ovladacu el. oken jsem kupoval vetsi zarovicky nez tam jsou origo a neni to soumerne podsvicene, ale lepsi nez nic, nebo jet 100km do peugeot servisu se mi kvuli tomu nechce.

V pristrojovce je zbytecne osazovat vsechny zarovicky, nektere plati jenom u naftovych motoru (zhaveni,voda v palivovem filtru), nektere jsou symboly, ktere snad zadna 306 nikdy nemela (zamezeni prokluzu kol), a nektere proste nezapojili nevim proc, napriklad ta kontrolka parkovacek (chci k ni natahnout dratky od jedne z zarovicek osvetleni ciferniku), nebo kontrolka nezapnutych bezpecnostnich pasu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JoseA

Tak vypada moje pristrojovka zezadu, chybejici diody nejsou od vyroby osazene ani zapojene.

Jaký LEDky - ty tam máš žárovky (stejný jako já a za který chtěli v "Pažout" servisu 80,- Kč/ks).

[upravil dne 17.1.2008 myryn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: KarelJ

hele panove zkousely ste vyndat zarovicky z patice? vzdyt patici muzete pouzit znova, tak je zbytecne kupovat drahe zarovky s patici. cena samotne zarovky je par kacek :)

Tohle dělám normálně mámjich koupené do zásoby,ale pokud někde není kontrolka ani patice tak pak musíš komplet..:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mam smulu, ale dneska mi prestal ukazovat otackomer :-/. Uz sem psal na inzerat na pristrojovku z modelu 98, ktera ovsem ma uz digitalni ukazatel ujetych km, tak bych nutne potreboval vedet, jestli to jde prehodit? Vi to nekdo prosim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

Vymenu ziaroviek som cerstvo absolvoval.

Takze ak chcete aby vam fungoval symbol parkovaciek, staci spojit spodny kontakt ziarovky podsvietenia kablikom so spodnym kontaktom ziarovky symbolu parkovaciek.

Nahradne ziarovky som kupoval po 5,-Sk/kus a vymienal som ich za ziarovky v obijmkach, takze tie obijmky ostali povodne.

Ziarovky spolu s obijmkov tu stoja 20,-Sk/kus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...