Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tiskárna Epson Stylus DX4000 a výměna cartridge


MatrixChose

Recommended Posts

Nema nekdo s timhle zkusenosti? Asi pred mesicem jsem si objednal novou z Czech computeru a dodnes cekal nez dojde ta stara. Vymenim ji a jediny ceho se dockam je hlaska viz nize. Je to samozrejme ta co tam patri, stejny cislo, stejna opticky. Kontakty jsem zkousel cistit lihem, pak kontaktolem a nic proste. Uprimne jsem celkem nas*anej :grr

post-0-14109597241016_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

Mno, já bych se spíš obrátil na prodejce, co ti to prodal za šmejd.:myslim

Jasne, to me uz taky napadlo, ale uz jednou jsem tam reklamoval LCD (nesvitil pixel). Zaplatil jsem odeslani (uz nevim, neco kolem 50,-) a pak od nich podruhy postovny, nejak kolem 100,- coz se u toho LCD samozrejme tak nejak neresilo, ale ta napln stoji 250,- tak premyslim jestli to ma vubec cenu, jeste k tomu cekat a pak mi nakonec reknou ze za to muzu ja a to uz bych tam na ne musel jet osobne :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moze byt vadna cartridge alebo niektore tlaciarne sa pri vymene resetuju.mne minule v canone urobila cartridge inu vec.doplnil som ju a vypisalo mi ze je vadna alebo proste ju ignorovalo.musel som kupit novu a na novej aj po doplneni vsetko slape bez problemov.takze tiez neviem kde mohol byt problem.

servis oznacil tu prvu cartridge za vadnu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze se resetujou, co to ale v dusledku znamena? Tyhle ani navic doplnit nejdou takze na tom neni co zkazit. A fakt se hodne rozmejslim jestli nejaka reklamace ma cenu a radsi si ji nepujdu koupit nekde u nas ve meste. Vyjde me to sice o 100,- draz, ale budu mit jistotu ze ji muzu kdykoli reklamovat kdyz nahodou taky nepujde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...