Sign in to follow this  
Followers 0
Bohouš

plastová (oranžová) tatra pro děti

62 posts in this topic

Neví někdo jestli je možné ještě někde koupit takovou tu klasickou plastovou Tatru 148 sklápěčku ???

Případně pokud se někomu neválí někde nevyužitá ????

Samozřejmě pokud nebude 148, tak bude stačit i 815, ale těch moc už nebylo :roll:D:D

Jejda, to jsou zase vzpomínky.....já měl dědu v lisovnách nových hmot, tak jsem měl i kamion s kloubem.

:xvul Copak Bobo... snad nevzpomínáš na dětská leta na pískovišti s tatrovkou :)))) ..... :xvul

Původně zaslal: Bohouš

Neví někdo jestli je možné ještě někde koupit takovou tu klasickou plastovou Tatru 148 sklápěčku ???

Případně pokud se někomu neválí někde nevyužitá ????

Samozřejmě pokud nebude 148, tak bude stačit i 815, ale těch moc už nebylo :roll:D:D

Zkus mrknout nekde na vraku ;) A nebo na opustena piskoviste :D

Bobo zjistil, že provoz Téčka je drahej, tak sáhl pro levnější alternativu ... :mrk:P:D

Původně zaslal: AKCZ

Zkus mrknout nekde na vraku ;) A nebo na opustena piskoviste :D

Teda teda takhle ho navádět.. aby si tu tatrovku ,,vypučil" :D:xvul

[upravil dne 27/11/2007 John]

Původně zaslal: .mycTD

oranzovou meli cucaci. oldschool byla s modrou kabinou:super

Samej záklaďák:D Já měl 148 černou se zlatejma poklicema a červenym pruhem přes kabinu:D:D:D

Bohouš: Viděl jsem ji ještě vloni v únoru v Kotvě, tipuju, že ji tam mít budou (815).

To Medvěd: no přesně tuhle tatrovku sem měl:) ale ve žlutý barvě jinak sem měl i tu 148 tu s modrou kabinou:) jako malí dítě sem se na to pěkně vyřádil.)

Pokud se nepletu, tak tyhle hračky dělají ještě Plasty a formy Chuchelná.

To Medvěd: na Bruder mi nesahej;), mám dva kluky a vděčnější hračky neznám. Dokonce i tatínek si rád občas pohraje. Ale je pravdou, že na písek jsou ty tatry vynikající. Kluci si s něma taky hrají.

Původně zaslal: Bret

To Medvěd: na Bruder mi nesahej;), mám dva kluky a vděčnější hračky neznám. Dokonce i tatínek si rád občas pohraje. Ale je pravdou, že na písek jsou ty tatry vynikající. Kluci si s něma taky hrají.

To BRUDER

samozřejmě vím, že je to kvalita, ale přeci jen jedno auto za 800 není zrovna láce - i když u kvalitních věcí se ta cena dá logicky odůvodnit, jen těžko bych vysvětlil ročnímu Pavlíkovi, že Ti popeláři nebo hasiči musí být ve skříni, protože byli móóóc drazí. Ta TATRA sice stojí 500 (sklopka), ale aspoň na tom není tolik věcí k ulomení - bagr dostane možná za rok.

btw - je vůbec rozumný mu tu sklopku koupit už teď?? Nemám počkat do příštích vánoc??

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Bret

To BRUDER

samozřejmě vím, že je to kvalita, ale přeci jen jedno auto za 800 není zrovna láce - i když u kvalitních věcí se ta cena dá logicky odůvodnit, jen těžko bych vysvětlil ročnímu Pavlíkovi, že Ti popeláři nebo hasiči musí být ve skříni, protože byli móóóc drazí. Ta TATRA sice stojí 500 (sklopka), ale aspoň na tom není tolik věcí k ulomení - bagr dostane možná za rok.

btw - je vůbec rozumný mu tu sklopku koupit už teď?? Nemám počkat do příštích vánoc??

Souhlasím, Bruder není pro roční dítě. I když ta tatra bude teďka taky větší naž je Pavlík. Ale aspoň ji budete využívat místo kočárku:papa