Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nestálý volnoběh - může to být elektrikou?


Luig

Recommended Posts

Ahoj, před nedávnem jsem tu řešil cukání za jízdy a občasné zhasnutí na volnoběh. Vypadalo to na potenciometr ŠK, vyměnil jsem ho, zdá se že cukání zmizelo ale dneska jsem si všimnul nestálýho volnoběhu. Při dojíždění na křižovatku vyšlápnu spojku, volnoběh padne někam k 500 - 600 a tak po 5s se ustálí na normál. Vim, vypadá to na krokáč jenže můj motor ho NEMÁ. Přijedu dom a napadla mě jedna věc, jestli to dělá i s VYPNUTEJMA světlama. A nedělá. Na neutrál jsme motor střídavě vytáčel na 2000 se světlama a bez nich a při ZAPNUTÝCH jak popisuju, otáčky rychleji padají až pod volnoběh, motor zavibruje jak je podtočenej a pak se ustálí. BEZ světel padají otáčky stejně rychle ale cca na 1200 se padání zpomalí a krásně si sednou na +-900. Zkoušel jsem to opakovaně a pokaždý to samý. Napadá mě jestli nemůže jít o dobíjení, kdysi mi podobně zlobila jawka 350. Nedobíjela a bez světel prostě nejela. Vim je to něco jinýho ale co když je to stejná příčina? Ptám se co tedy proměřit na co mrknout a jestli jste se s tim někdo nesetkal.

Jinak pro doplnění moje předcházejíci dotazy jsou tady: a

jde o 106 1,6 74kW rok 1996 motor NFW. Poťák ŠK je tedy nový + nové kabely a svíčky, díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: klumir

lambda sonda-zajeď na dianostiku,nebo ji změř osciloskopem....

jak přesně změřit prosim, v elektrice se vůbec nevyznám a jaký hodnoty by mělo měření ukázat?

a na diagnostice jsem byl před nedávnem a o lambdě řec nebyla :myslim

[upravil dne 27.11.07 Luig]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty máš osciloskop??OK.Tak připoj ten černý drát co vede z lambdy a nastartuj motor.Napětí na lambdě by mělo při prudkém přidávání plynu a klesání na volnoběh kolisat mezi 0-1V.křivka by měla být hladká,bez většího rušení a reagovat by měla prakticky okamžitě(ihned po přidání plynu se musí zvedat napětí a opačně...)

Pokud se pohybuje pomalu,nebu nedosahuje mezních hodnot-je zralá na výměnu-auto pak přinejmenším hodně žere....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam asi neco podobnyho - 405 2.0 SRI, kdyz to proturuju, tak posleze otacky klesnou nekam na 500 a az teprve pak se ustali na cca 900 - je to divny a urcite se to tak chovat nema, ale zatim to nechcipa, tak to radsi neresim ... nicmene Tvoje domenka, ze by to mohlo DOBIJENI mi pride zajimava ...

na lambdu bych to osobne nevidel - z duvodu, ze je rodil mezi tim, kdyz mas-nebo nemas zaply svetla ...

zkus k tomu zapnout dalsi odber - vyhrejvani zadniho okna, klimu, dalkovy svetla, mlhovku, nech auto vohrat, az se spusti sahara ... mozna pak budes chytrejsi ...

hribe ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mam rovnaky problem a myslim ze to bude fakt nieco z dobijanim. Aj mne to so zapnutimy svetlamy neroby. Skus nabit baterku mozno to na nejaky cas pomoze. Ja som ju dobil prestalo to a po cca 2 tyzdnoch znova zas som musel nabijat. Pritom som dobijanie meral a je tam 14,4V

Moj prispevok

[upravil dne 6.12.2007 Mahel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...