Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ovládání topení


Guest M-A-X

Recommended Posts

Cus lidi nevedel by nekdo jak jednoduse vymenit nebo spravit ulámané packy na ovladani topeni a vetrani??? Pokud mozno bez toho aniz bych musel rozebrat celou palubovku. Je to P309 r.v.1989 (starsi model)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nevím no, buď jsi kutil a nějak tu tyčinku prodloužíš? Nebo na vrakáči nebo tady na fóru seženeš nezničené ovládání, tady se toho lidem v garážích válí :super, myslím, že lepčí je druhá možnost

edit: možná by stálo za to vytvarovat tenkej plíšek do tvaru tý tyčinky a napasovat to na ten kousek :myslim

[upravil dne 28.11.2007 309Tom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud vím tak ne, ale já mám novější model, myslím, že u mýho můžu sundat čistě jen to ovládání, u tebe to bude asi složitý, aspoň se nebudeš o víkendu nudit :D

edit: to poznáš když sundáš všechny šroubky okolo a ono to bude pořád držet, třeba ti povolí jen střední část palubky

[upravil dne 28.11.2007 309Tom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No většinou je ulámaná jen ta patice na kolečku s kterým točíš,takže stačí sehnat plastovou trubičku,nebo tyčinku která bude mát stejnej průměr jako ta na kolečku a vyhrát si s tím.Nařežeš ji na potřebnou délku,a potom musíš ještě vybrousit dosedací plošku která umožňuje to že s tím točíš,pak už jen kvalitní dvousložkový lepidlo.Ze starýho knoflíku uřízneš zbytky a nalepíš tam tuhle připravenou trubičku.Na lepidle ale fakt nešetřit,mám to tak spravený a je to paráda...ze začátku jsem na to byl opatrnej,ale teď s tím kroutím jak o život a drží to.Použil jsem dvousložkovej loctite 401.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za radu. jen tam tak nejak neni co prilepit. Ty knofliky uz tam nejsou takovy 2 roky. To s tim jeste jezdil otec a bohuzel se mu je povedlo nekde ztratit. Ale rada dobra. kdyz sezenu knofliky tak to urco zkusim:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...