Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový přírůstek do rodiny 306ek


Stifler

Recommended Posts

Původně zaslal: chechet

Původně zaslal: Stifler

Tak je již, dá se říct, moje cesta po nehodě s mym XSičkem u konce, samosoudce mi napařil 4 měsíce basy s odkladem na 16 měsíců a aby toho nebylo málo, tak mi ještě přihodil 2 roky zákaz řízení, tak doufám, že je už Olda spokojenej!!!!!!! :grr:xvul

tyjo! a k cemu ti ted bude ta cervena strela? :roll

Rozhodně GTičko nehodlám prodávat, tak jak po mě chtěj rodiče. Zůstane holt v garáži. :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peca.Dvorak

Hele, nechápu jak chceš vyměnit manuál klimu za digitál. 306 s digitálem jsem ještě neviděl. To tam chceš napasovat digitál z něčeho jiného ? a jak ? To by mě zajímalo.

On už to někdo má ?

Co to je???Tady někdo hovořil o nějakym digitálu??? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, změny nebudou nijak zásadní. Uvažoval jsem o výměně zadní lavice za dělené sedačky s opěrkama hlavy a určitě vyměnim panel ovládání klimy z manuální na automatickou, nejspíš dám pryč origo volant - na mě je moc velkej. Původně jsem uvažoval i o výměně předních sedaček, ale asi tam nechám tyhle - maj lepší boční vedení než sedačky z mýho XSička. A určitě si tam dám taky nějaký pořádný autorádio a dopředu čirou optiku.

To ty !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peca.Dvorak

Ne, změny nebudou nijak zásadní. Uvažoval jsem o výměně zadní lavice za dělené sedačky s opěrkama hlavy a určitě vyměnim panel ovládání klimy z manuální na automatickou, nejspíš dám pryč origo volant - na mě je moc velkej. Původně jsem uvažoval i o výměně předních sedaček, ale asi tam nechám tyhle - maj lepší boční vedení než sedačky z mýho XSička. A určitě si tam dám taky nějaký pořádný autorádio a dopředu čirou optiku.

To ty !!!

To si ale pleteš pojmy automatická klima a digitální klima, to jsou dvě úplně rozdílný věci. :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peca.Dvorak

ha to jsem nevěděl, a ono se to dá jednoduše přehodit ?

Bohužel jsem časem zjistil, že to asi nepůjde, páč ta manuální tam má jinak táhla a jiný koncovky na konektorech, takže by to byla buď ohromná piplačka pro nějakýho zkušenýho autoelektrikáře nebo je to nereálný. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: P607Olda

Jo, dávej pozor na blbce, kteří spěchaj. Ty si můžeš zazávodit, policista přece nedostane body ani v civilu. Když bys případně někoho zranil, např. holčičku, tak projevíš lítost, a \"dobrý právník\" Tě z toho vyseká.

PS: kolik km tomu tipuješ, než budeš mít nehodu?

Tak je již, dá se říct, moje cesta po nehodě s mym XSičkem u konce, samosoudce mi napařil 4 měsíce basy s odkladem na 16 měsíců a aby toho nebylo málo, tak mi ještě přihodil 2 roky zákaz řízení, tak doufám, že je už Olda spokojenej!!!!!!! :grr:xvul

Ty vado Stiflere az tolik jo 2 roky bez rizeni?? to je docela kruty ne??? Tak hlavne at ti ta doba rychle utece....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Spokojený bych byl, kdyby policisté šli příkladem v dodržování předpisů.

Často na Tebe vzpomínám, když se tak vleču svých 300 až 500 km denně, mimo dálnice, předpisovou rychlostí, protože kdybych přišel o řidičák, tak bych se nemohl živit (projektant - nemohu si dovolit platit řidiče).

Často jsem přemýšlel, co by sis pomyslel např. o elektrikáři, který by po pracovní době překračoval předpisy a zapojil třebas fázi na zelenožlutý. Anebo o jiných povoláních, ke kterým patří určitá pevná morálka - charakter, např. učitel, soudce.

Zdůrazňuji, že když jsi měl nehodu, tak jsem nic nepsal, ozval jsem se až tehdy, když sis koupil další žihadlo - potenciální zbraň. Také jsem vyrozuměl, že jsi smolař, což s rychlým autem je dost nešťastná kombinace - můžeš někoho zranit.

Takže Ti přeju, ať ti trest nějak rychle uplyne, případně ať ti část prominou, ale hlavně jezdi opatrně a už nikdy nebourej!

[upravil dne 15.3.2008 P607Olda]

Nemyslim si ze stiflesr by byl nejakej mladicek co si koupil zihadlo a byl by potencialni zbran... A podle toho co tu psal kdyz mel nehodu z xsi-ickem tak tam byl jako spoluvinik sice neooznaceny nejakej typoek s pickupem myslim.......A jinak nehoda neni nikdy chyba jednoho cloveka je to prsote souhra nahod, muze se stat kazdemu.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: agresssor

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: P607Olda

Jo, dávej pozor na blbce, kteří spěchaj. Ty si můžeš zazávodit, policista přece nedostane body ani v civilu. Když bys případně někoho zranil, např. holčičku, tak projevíš lítost, a \"dobrý právník\" Tě z toho vyseká.

PS: kolik km tomu tipuješ, než budeš mít nehodu?

Tak je již, dá se říct, moje cesta po nehodě s mym XSičkem u konce, samosoudce mi napařil 4 měsíce basy s odkladem na 16 měsíců a aby toho nebylo málo, tak mi ještě přihodil 2 roky zákaz řízení, tak doufám, že je už Olda spokojenej!!!!!!! :grr:xvul

Ty vado Stiflere az tolik jo 2 roky bez rizeni?? to je docela kruty ne??? Tak hlavne at ti ta doba rychle utece....

Jo, dostal jsem dva roky - je to brutus, nevim, jak to přežiju, ale jak mi mnozí raděj, tak neustoupim názoru většiny a auto neprodám, to si nechám, ikdybych měl mít zákaz 5 let! Mam zkušenosti, že takovýhle nepříjemný věci se vlečou a vůbec neutíkají, ale uvidí se. Naštěstí tady mam oporu ve svých kamarádech, tak to snad nějak přežiju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: agresssor

Nemyslim si ze stiflesr by byl nejakej mladicek co si koupil zihadlo a byl by potencialni zbran... A podle toho co tu psal kdyz mel nehodu z xsi-ickem tak tam byl jako spoluvinik sice neooznaceny nejakej typoek s pickupem myslim.......A jinak nehoda neni nikdy chyba jednoho cloveka je to prsote souhra nahod, muze se stat kazdemu.....

No, se svýma 22 roky mě za mladíčka mnoho lidí považuje a nebránim se tomu, ale rozhodně jsem si nekoupil GTičko, abych to použil jako zbraň, v mym případě to bylo spíš splnění snu. Byl jsem moc šťastnej, že jsem si ho uskutečnil, teď mi jen neni přáno si toho snu užívat. No, pick-up mi nedal přednost v jízdě, ale vykroutil se z toho i ve znaleckym posudku, kdy znalec vycházel z toho, že všichni mají pravdu, jen já si vymejšlim, takže podle toho ten posudek taky vypadal, ale už jsem neměl sílu s úředníkama bojovat, tak jsem si jinej posudek nevyžádal, takže si za to tak trochu můžu sám, ale fakt jsem z toho všeho už unavenej a zdecimovanej chováním \"soudců\", že jsem celkem rád, že už to skončilo a výsledek (trest) je známej. Vidim to na konec mý policejní kariéry a tim pádem i studií a budu teď jen tak přežívat, abych se mohl po dvou letech znovu opět volně nadechnout a začít žít naplno. Psychiku mi to srazilo až hodně na bod mrazu, takže je teď ze mě tak trochu troska, ale život mi to přál a asi jsem si to zasloužil. Víc mě už nenapadá, co k tomu dodat. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Tak po půlce Ti to mohou prominout, ne?? Je to drsný, ale když byli zranění, tak je to zase fér ... GOOD LUCK, ale na srazy se můžeš s někým vozit, ne?;)

Těžko jsem se držel v době, kdy jsem měl rozbitý XSičko a neměl ještě GTičko těch několik měsíců. Nevim, jak to vydržim celý rok. A jezdit na srazy asi nebude s kym. Nikdo kolem mě na srazy nejezdí. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...