Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Nový přírůstek do rodiny 306ek


Stifler

Recommended Posts

Tak už mám zase čím jezdit. Není to ani tak dlouho od smrti mého XSička a je tu nástupce se silou lva. Dneska jsem si přivezl domů 306ku GTi-6. Je to krasavec po prvnim majiteli, má najeto 87.500 km, nebouranej, r.v. 1999, má to klimu a jede to jako ďábel, brzdy fungujou i bez ABS velice dobře. Výbava neni nejvyšší řady, protože se jedná o Rallye verzi (odlehčený GTičko), ale nic důležitýho tam nechybí. Vše zatim funguje tak, jak má. Tady je pár fotek, co dělali v bazaru, odkud to mam. Jsou to pár týdnů starý fotky, takže stále aktuální. Když jsem dneska večer přijel domu, tak se mi to už po tmě nechtělo fotit. Takže tady je malá ochutnávka:

p306gti601od1.jpg

p306gti603gc7.jpg

306011fv9.jpg

p306gti607rc0.jpg

p306gti605ah8.jpg

To by mohlo prozatim asi stačit...Až na autě provedu nějaký změny, tak určitě nějaký fotky zase udělám. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Pevně věřím tomu, že změny, které na autě chystáš nebudou mít onu záříjovou pachuť

Jinak to vážně vypadá hezky

Ne, změny nebudou nijak zásadní. Uvažoval jsem o výměně zadní lavice za dělené sedačky s opěrkama hlavy a určitě vyměnim panel ovládání klimy z manuální na automatickou, nejspíš dám pryč origo volant - na mě je moc velkej. Původně jsem uvažoval i o výměně předních sedaček, ale asi tam nechám tyhle - maj lepší boční vedení než sedačky z mýho XSička. A určitě si tam dám taky nějaký pořádný autorádio a dopředu čirou optiku. :mrk;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

tak jsi to stihnul, rikal jsem si ze nejak rychle zmizela.. :D tak preju mnoho stastnych km bez nehod..:super

Děkuju tobě i všem ostatním. Doufám, že mi vydrží mnohem dýl, než předchozí auta. Budu si muset dávat větší pozor na blbce, který spěchaj a myslej si, že se vejdou všude. Už se těšim na nějaký jarní sraz, až zase budu moct zavítat mezi Pežoťáky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, dávej pozor na blbce, kteří spěchaj. Ty si můžeš zazávodit, policista přece nedostane body ani v civilu. Když bys případně někoho zranil, např. holčičku, tak projevíš lítost, a "dobrý právník" Tě z toho vyseká.

PS: kolik km tomu tipuješ, než budeš mít nehodu?

[upravil dne 27.11.2007 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Jo, dávej pozor na blbce, kteří spěchaj. Ty si můžeš zazávodit, policista přece nedostane body ani v civilu. Když bys případně někoho zranil, např. holčičku, tak projevíš lítost, a "dobrý právník" Tě z toho vyseká.

PS: kolik km tomu tipuješ, než budeš mít nehodu?

No, k tomuhle nejde nic moc říct. Snad jen to, že body dostávaj všichni! Právníka nemam žádnýho a nehodu s tim mít nehodlám. Ale i tak díky za názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

... policista přece nedostane body ani v civilu ...

[upravil dne 27.11.2007 P607Olda]

Je sice moc hezký, co tady povídáš, ale věř tomu, že je lepší dostat nějaký body, než přijít na třikrát o 25% z platu měsíčně, když máš kupříkladu 25 hrubýho :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...