Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Objem chladícího okruhu u TU3M


TondaS

Recommended Posts

Zdravím, chtěl bych se zeptat jaký je objem chladící kapaliny u 205 1360 ccm, rv 90? Když jsem to koupil, nebylo vičko na nadžce chladící kapaliny. Koupil jsem tedy nové. Od te doby hladící kapalina držela hladinu v pohodě. Ale moc jsem toho nenajezdil, spíš vůbec nic, laboroval jsem s motorem. Občas ale běžel, dohromady tak dvě hodiny odhaduju. Teď jsem to rozchodil, najel cca 100 km a kapalina pořád držela. Pak jsem vyměnil kapalinu, vešlo se tam ale tak cca 3 - 3,5 litru. Od té doby jsemuž dvakrát doléval cca 0,5 - 0,75 litru. Vždycky tak po 250 km. Kolik se tam vůbec vejde. Z odvzdušňováku topení voda teče od začátku, nikde nic nekape... Bojím se aby nebyla hlava v pytli. Když nastaruju, tak to hodně dlouho páří. To důkladném zahrátí to ale zmizí. A voda v oleji taky není.... Poraďte. Díky

[upravil dne 26.11.07 TondaS]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nevim jak se to odvzdusnuje. topeni zapnute bylo a odvzdusnoval jsem ho nekolikrat. Jinak 5,8 jsem tam stopro jeste nenalil. celkem to odhaduju ani ne na 5 l. Ted to nejezdi a nemam vubec cas, poladim to o vikendu. Jak ze se to a kde teda odvzdusnuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...