lukyyn

Jeste .. potrebuju nejakou redukci ? radio- 306

14 posts in this topic

.. redukci abych zapojil radio SONY (asi nejaky standartni ISO konektor) do Peugota 306 1999 ?

Akorát možná budeš potřebovat redukci na anténu, ale to uvidíš až podle rádia.

Bacha na napájení. U peugeotu bejvá prohozený stálý napětí se spínaným. ;)

Původně zaslal: Dave_k

Jo to bývá, u 206 jsem to viděl, že to bylo prohozené, ale u 306ky to myslím bylo správně, musel bych vyndat radio, abych to potvrdil na 100%, přeci jen už je to asi 3 roky co jsem ho montoval :)

Původně zaslal: Driver

Původně zaslal: Dave_k

Jo to bývá, u 206 jsem to viděl, že to bylo prohozené, ale u 306ky to myslím bylo správně, musel bych vyndat radio, abych to potvrdil na 100%, přeci jen už je to asi 3 roky co jsem ho montoval :)

Já měl na svym XSičku prohozený kabely, takže aby mi hrálo rádio, když neni otočený klíčkem, tak jsem musel dva kablíky prohodit...teď to mam u GTička to samý...

já mám taky SONY a anténa mi tam nešla.konec kabelu co příjde píchnout do radia je tvaru L a ten sem tam nedal,musel sem koupit redukci(prodloužení)za pár kaček.záleží na rádiu.a rádio mi jde jen se zapnutým klíčem

[upravil dne 4.12.07 Medion]

ja mam tiež radio sony Xplod mam sice 307 hatchback ale tiež mi tam pasuje aj ta zahnuta koncovka do radia a tiež som musel prehadzovat kable na napajanie nieže by radio nešlo ale za každym ked som vypol klučik sa vymazala aj pamet radia čiže mi odpajalo aj stale napajanie raida z toho dvovodu bolo treba prepojit kable medzi sebou

Nikdo to tu nezmiňoval - pokud máš ovládání pod volantem, tak se dá údajně též sehnat redukce aby Ti Soňák s tím ovládáním kamarádil (měl jsem to ve 405ce, teď i ve 406ce a nedám na to dopustit - skvělé zpříjemnění ovládání rádia)

Původně zaslal: Medvěd

Nikdo to tu nezmiňoval - pokud máš ovládání pod volantem, tak se dá údajně též sehnat redukce aby Ti Soňák s tím ovládáním kamarádil (měl jsem to ve 405ce, teď i ve 406ce a nedám na to dopustit - skvělé zpříjemnění ovládání rádia)

Nevíš náhodou, kde se ta redukce dá sehnat, nebo link na nějaký e-shop, kde se to dá sehnat?

Někde se tu o tom 100% psalo nebo se snad ozve někdo, kdo to řešení konkrétně zná - tzn. buď použít hledání nebo doufat, že se někdo ozve.

Původně zaslal: Stifler

Nevíš náhodou, kde se ta redukce dá sehnat, nebo link na nějaký e-shop, kde se to dá sehnat?

Třeba tady mají dost velkou nabídku, ale ty ceny adaptérů jsou docela ranec. :myslim