Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

central..


hnjupis

Recommended Posts

Zdravim vsechny 306-tky..mam takovy problem.Chci si montovat do auta alarm(tady sem se ptal na rady ale nejak se to zmenilo a diskuze skoncila jinde nez u meho problemu-http://www.peugeot-club.com/topic/25299-jak-na-alarm/),zajima me kde najdu ridici jednotku centralniho zamykani?Myslel sem v podlaze.Nic,Na slopku u ridice nic,pod pristrojovku sem se dostal ale neni tam nic videt tak nevim..Nemata nekdo popis mist kde se jednotlivy soucastky nachazi?V 306jak na to sem nic nenasel(tam byla popsana podlaha)Uz me to docela stve.Je to P 306 1.8 16V R.v.1997...Dekuji vsem za rady

[upravil dne 26.11.2007 hnjupis]

post-0-1410959722966_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

jestli dobře chápu chceš napojit alarm na originální centrální zamykání. Pokud jo tak se to řeší napojením těch řídících vodičů alarmu na vývod jednoho z hlavních motorků zamykání - alarm pak bude simulovat řídící jednotce centrálu že jsi mechanicky zamknul dveře a ona automaticky uzamkne všechny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mam i popis most kam se ma alarm napojit..Musi jit na hlavni vodice z infra do ridici jednotky ktera je rozesle dale..na ten vodic se to napojuje taky ale je to jiny drat a to v LP meziokenim sloupku..Ten jsem nasel v pohode ale ta jednotka??A dalsi veci..Kdyztak pisnu a uvidim a pak sem dam kompletni dokumentaci vcetne foto k montazi alarmu Radix 2T,(http://www.levnealarmy.cz/eshop/autoalarmy/radix/autoalarm-radix-2t.html)..Teda jestli bude zajem..Timto prosim o dalsi rady a napady ohledne montaze..Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

pod tim spodnim sedakem, nekde pod tim kobercem, vice doprostred auta nez ke kraji

Myslis jako vyndat zadni sedacky??Nebo uz nevim...Fakt uz sem bezradnej..Zvladli sme toho dost(napr palubovku sme meli venku za 10minut a neporusenou) a pak se aeknem na kravine ze nemuzem neco najit:( Mslim ze kdyby sme to dali nejak dohromady tak by z toho mohl bejt uzitecnej navod a postup pro vsechny(jiste s malyma odchylkam) a mohlo by to dost usetrit...

PS.Diky zatim za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jirkafous

Sundej tu část koberce co je přehnutá k sedáku. Tam někde, co je na té fotce ten datum, by to mělo být. Fotku jsem zatím nenašel - tady v práci jsem přišel o všechna data, ještě kouknu doma na kartu do digitálu.

Koukni se sem :

[upravil dne 27.11.2007 jirkafous]

Tak diky..Je tam i ta fotka..Jsem zas o kousek bliz:mrk Diky za rady,ty si montoval alarm od levne alarmy?Ja ho mam taky a ten jejich navoj pekne na....Mohl bys mi prosim co kde a jak??Byl bych moc vdecny.Nafotil bych to pro dalsi..Diky!!:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si na montáž netroufneš, tak si sežeň někoho, kdo to udělá. Pokud chceš alarm připojit na stávající centrální jednotku, tak na ní je svorkovnice. Konektor č. 5 - kabel 6290 - odemyká a č. 7 - kabel 6291 - zamyká. Ty zapojíš dle schématu - obr. č. 4 - máš tam vše, co potřebuješ.

Ale už jsi se na to ptal v jiné sekci, takže hledej a čti, co ti radí druzí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jirkafous

Pokud si na montáž netroufneš, tak si sežeň někoho, kdo to udělá. Pokud chceš alarm připojit na stávající centrální jednotku, tak na ní je svorkovnice. Konektor č. 5 - kabel 6290 - odemyká a č. 7 - kabel 6291 - zamyká. Ty zapojíš dle schématu - obr. č. 4 - máš tam vše, co potřebuješ.

Ale už jsi se na to ptal v jiné sekci, takže hledej a čti, co ti radí druzí.

Prave ze sem se ptal ale nikdo mi nic moc neparadil.Troufl bych si ale problem je ze nevim kde co v aute je a kde to najdu...Jinak dik moc za radu.Ty si ho montoval?

[upravil dne 28.11.2007 hnjupis]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...