Sign in to follow this  
Followers 0
Jepík

Motor moc žere

16 posts in this topic

Vyměnil jsem motor u 205tky,je to 1,1 jednobodovej vstřik.Motor v původním autě jsem si projel a žral kolem 6 litrů.Potom jsme ho dali do mího a nešel teplej nastartovat.Jeden to trochu pošteloval.Teď to jede ale má to nepravidelnej chod na volnoběh při jízdě pocukává a žere kolem 10 litrů.Nevím si stím rady.Poraďte co s tím.

Nezapomněli jste někde připojit nějakej podtlak:myslim? Měl jsem kdysi podobnej problém...

No jak jsem na to koukal tak to mám zapojený správně,akorát tu hadičku označenou červeně v tomto přispěvku -třetí obrázek,jsem odpojil.Nasávala vzduch a volnoběh se sklidnil,dokonce i při jízdě se cukání uklidnilo.Spotřebu jsem ještě neměřil.

[upravil dne 28/11/07 Jepík]

Nevíte jaký vliv na spotřebu má podtkaková membrána na rozdělovačí.Zdá se mi že je v čudu.při profouknutí i nasátí se otáčky neměnily.

Původně zaslal: Jepík

Nevíte jaký vliv na spotřebu má podtkaková membrána na rozdělovačí.Zdá se mi že je v čudu.při profouknutí i nasátí se otáčky neměnily.

Pusou neuděláš takovej podtlak, jakej je na volnoběh pod klapkou....

Zkus ty díly přehazovat ze svýho původního.A co nějaký teplotní čidlo,když ti to teplý nestartuje.

Do včerejška to teplý startovalo,no ale dnes ráno jsem to nenatočil vůbec.Bylo 10 pod nulou.Zase je všude cítit nespálenej benzín.

Podtlaková membrána rozdělovače tuším řídí předstih v závislosti na podtlaku v sání... Aspoň myslím. :papa

zkoušel si lambdu?? někdo tady psal že po výměně mu to žralo normálně:myslim ale nevim no já jí třeba nemám zapojenou a jede a žere tak 5,8l....

Už jsem z toho na nervy,nejhorší je že tady kolem nás nikdo neví co s tím je.Každej se v tom pošťourá veme si za to hromadu peněz a stejně to nefunguje jak má.

A kabeláž a řj si neměnil vid?? je možný že je třeba jenom někde zlomenej drát a hází to nesmysly. zkoušel si vyblikání ?:myslim

No těď jsem to skoušel a ani blikat se tomu nechce,jen po zmáčknutí spínače se žárovka rozsvítí a potom se už nic neděje.

tak to je záhada.. dělal si to přez klíček nebo přez konektor ? Hugovi se neválí doma řídící jednotka z 1.1 že bys to zkusil přehodit..? :myslim

Přes zelenej konektor u baterky se zapnutým klíčkem na druhý poloze,přesně podle návodu který byl tady na sránkách.Jo a řídící jednotky mám dvě.Jednu z mého auta a druhá byla u motoru co jsem tam dával.

[upravil dne 29/11/07 Jepík]