Sign in to follow this  
Followers 0
Ditr

lamela na 406

15 posts in this topic

čéést chlopi....budu kupovat v sobotu 406tku 1,9tdi r.v.98 a volal mi ten týpek co to prodává, že je tam špatná spojková lamela že jak jedu taxe vůbec nesmím dotýkat spojky....začne zabírat na kolik tak vyjde ta lamela???? a pak je tam další vada....gdyž se zatáhne ruční brzda...a paxe dá dolů..tak poskočí nahoru asi o jeden nebo 2zoubky a svítí to že je zatáhnutá ručka...nusí se do toho násilím bouchat at to chytne naspod poradíte mi někdo??

Komplet spojka ta vyde okolo 7000, a nemusi byt zla len lamela, mzne je ze je zly aj pritlacak. Mudrejsi budes ked to rozoberies.

Ja myslim ze to nema cenu menit po castech. U me se taky vymenilo jen lozisko a uz v pritlacaku zase poradne nedrzi. Fakt se to nevyplati a zvlast pokud nemas znamy co ti to vymenej nejak levneji.

Je dobře, že o té závadě víš, takže je to jen otázka peněz - slevy. Tu ruční brzdu bude potřeba promazat, případně vyměnit jedno nebo obě lana.

tak to sem rád že ta spojka je v klidu..a tedka sem našel spojku sachs na 406 za 6400 tagže jak to splatím tak jí hnedka vyměním doufám že to ještě 5měsíců vydrží....

Původně zaslal: Ditr

tak to sem rád že ta spojka je v klidu..a tedka sem našel spojku sachs na 406 za 6400 tagže jak to splatím tak jí hnedka vyměním doufám že to ještě 5měsíců vydrží....

moze aj nemusi.....ked nebudes jazdit:D:D:D:D:D

počítej ještě k té spojkové sadě tak 3 tKč za práci, bo musí jít převodovka ven .. a když už budeš dělat spojku, není od věci vyměnit i gufero na klice (z převodovkové strany)... prostě, ta cena opravy, vždy trochu naskáče.;)

prodává mi to od přítelkyně otec tagže o závadách vím

to jsou ty nejlepší kaufy ....

ti wix mám to za 1500 u známého tagže tohle neřeším

[upravil dne 25.11.2007 Ditr]

mám to za 1500 u známého tagže tohle neřeším

jo, to je taková trochu normální (slušnější) cena - pokud je známý věrohodný a uznává případnou reklamaci, o to lepší ...

...budu kupovat v sobotu 406tku 1,9tdi r.v.98 ...

Ne že bych ti chtěl brát nějaké iluze, ale 406 s motorem 1,9tdi neexistuje. TDI je záležitost volkswagení, nikoliv peugeotí - v 406 je, když už, prachobyčejný a prachsprostý starý komůrkový 1,9TD, který s TDI nemá společného ani zbla - snad jen kromě toho, že je taky na naftu.

nevím no..díval sem se do velkého techničáku a je tam napsáno 1,9TDi ale možná že ej to překlep tak nevím

Papír snese všechno... a v techničácích už jsem viděl zapsáno leccos. Nicméně co je to za motor je asi jasné... Tohle označování čehokoliv na naftu jako "tédéí" je jinak oblíbenou fintou prodejců, kteří ví, jak tohle označení "letí" - přitom se to ve skutečnosti týká skutečně jen pár motorů.