Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chromovaná mřížka!


Maki

Recommended Posts

to makkii : myslím, že by neměl být problém...(já to objednal ve čtvrtek a v pondělí jsem to měl).

to nanux : jak to tam budu mít čas nandat, tak dám vědět (případně vlepím foto)...ale jinak do myčky nejezdím..jen wapka...(jak někteří psaly, že jim to odpadává, ale neměly U profil).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: J@mezs

to nanux : jak to tam budu mít čas nandat, tak dám vědět (případně vlepím foto)...ale jinak do myčky nejezdím..jen wapka...(jak někteří psaly, že jim to odpadává, ale neměly U profil).

OK, popřípadě přilož tipy a triky jak to nezpackat :D vypadá to vážně hezky, ikdyž osobně se přikláním k variantě \"jen horizontálně\"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jyrka_v : Horizontální chromovaná mžížka je dodávaná přímo z výroby- koupil jsem 407 rovnou s ní.

No je zajímé, že jak u jakého auta. Co u nás jezdí ještě 2.0 HDI Tak to má taky(mřížku), ale výbavu má \"horší\" než já?! Fakt nevím podle čeho to tam dávají...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: J@mezs

jyrka_v : Horizontální chromovaná mžížka je dodávaná přímo z výroby- koupil jsem 407 rovnou s ní.

No je zajímé, že jak u jakého auta. Co u nás jezdí ještě 2.0 HDI Tak to má taky(mřížku), ale výbavu má \"horší\" než já?! Fakt nevím podle čeho to tam dávají...

Člověče, já měl nějakou akční variantu - Performance se to jemnovalo. A tam to bylo ve standardu.

Výsledek je jeden- kdybych měl černou mřížku, tak by tak nebylo vidět, jak je tlama rozšklebená poté, co se pokusila sežrat zajíce ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...