Maki

Chromovaná mřížka!

447 posts in this topic

Původně zaslal: Maki

hm nevejde se sem ten obrazek kua tak takhle

tak ho zmenši 800x600 a max 250kb

KONECNE :D , uz to mam , akorat sry za tu caru pres svetlo to kdyz sem skladal obrazek po castech v malovani a zmensoval tak sem to trochu netrefil :D

Dik :) , nejdriv sme s tatou chteli koupit tu v tom peugeotu ale to je snad jen nejakej plast nebo tak neco , a za 6 000kc , tak tata rek ze to udela sam z nerezu :D , sel za kamosem co ma firmu takovou ocelarskou :D ma tam nerez crhom atd , a tam to tata vyrobil a jen silikonem nalepil a vypada to super :) akorat ten nerez se pekne tezce ohybal! , ale vysledek je toto :D , v tom aute sem ja :) , mozna ze ste ho videli , protoze je to snad jedinej p 407 co ma to chromovani horizontalne i vertikalne , ja jeste takovyho nevidel :)

Dik :) me se to libi a jeste poslu ti co sem nasel na internetu zadni naraznik ale faaaakt hodne dobrej :D akorat ty kola sou blby

Ne ze bych byl kdovijakej priznivce tuningu, ale tohle se mi taky faaaakt libi, i ty prahy. A kola se mi nejvic na ni libej ty 5 - tipaprskovy origo

myslis tyhle ty mame na 407 akorat ted mame jiny protoze je zima hned ti poslu fotku :D akorat je to blbe videt a je to foceny ze svatby :)

post-0-14109597228455_thumb.jpg

njn :D sou faaakt super hezky :D , tyhle kola se mi libi nejvic ze vsech , fakt se jim povedli jsou 17 a gumy na tom michelin 225/55 R17