Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Větrák nevypíná


Dave405

Recommended Posts

Asi dvakrát se mi stalo, že jsem přijel z práce domů, zaparkoval, vypl motor, vysedl z auta a ventilátor chladiče se pořád točil. Voda mi ještě nepřesáhla nikdy cca 85°C a ani v létě se mi nestalo, že by větrák dochlazoval ohřátý motor po vypnutí. Nejhorší je, že nevím jak to zastavit, ale vždy tak po 10 minutách pak stačí zapnout klíčkem elektriku, vypnout a přestane se točit. Už jste to řešili? Stalo se to jen teďkom jak se ochladilo, jinak nikdy. Viděl bych to na nějaký stuďák, nebo zateklou vodu v konektoru :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

jednak asi dvě věci.

1, relátka která najdeš vepředu spečené jedno z nich

2, jestli máš klimu tak zařízení,které ovládá větráky :myslim že bitron se to nazývá a to najdeš před předním kolem řidiče pod podběhem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dave405: teď mi to začalo taky dělat. Vypmu motor a sahary ještě asi 5 minut běží, ikdyž je teplota 80°C a hlavně během jízdy běží sahary taky, když ještě není motor ani pořádně prohřátý ... taky bych to tipoval na nějaký čidlo (jakýkoli mimo modrýho - to jsem nedávno měnil) ... A k Kelly se pohybují od 300,- do 700,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neon: Já jsem zjistil, že mi to udělá jen když třeba přeparkuju auto, nebo popojedu pár metrů a motor se nestačí vůbec zahřát. Tobě se ten větrák po těch cca 5 minutách vypne sám? Já to teď nějak nemám čas řešit a stalo se mi to zatím asi jen 2x. Pokud na něco přijdeš, nebo se ti to podaří vyřešit, tak prosím dej info. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...