Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Novy 306 clen


Irbe

Recommended Posts

Zdravim, taxem se stal clenem vase spolku. Mam koupeneho 306ku 1.4 z 93tiho. Je to moje prvni auto, proste at se naucim jezdit a co mi bylo doporuceno tak prave tohle, ze by melo me potrebi splnit:).

Mam par problemu, asi nejhorsi je ze mi chcipa studeny motor, jakmile se rozehreje staci pet minut tak pohoda. Vsiml jsem si v motoru ze tam chybi jedna trubka, takova ta co vede z casti kde dolu to jde do vyfuku a nahoru takovy koleno. Myslite ze by to mohlo resit problem s chcipanim?

Dalsi vec je ze mi cvaka zrejme poloosa kdyz zatacim a neco pri jizde tam jde citit ze to neni OK, myslite ze to menit nebo to nechat odejit a pak vymenit?

Co se mi tedka stalo, tak ze sem nejel v nem 14 dnu a kdyz sem pustil motor tak nefachal otackomer, pak asi za 5 minut se pozvolna rozjel a tedka je ok, stava se vam to taky nekdy?

Dale mi nefacha ukazatel teploty motoru, v cem by to mohlo byt?Pripadne je to tezke na opravu, pripadne hodit do servisu?

A jeste bych se chtel zeptat jesi vite o nejakych good servisech Ova a Zlin.

Jinak zatim sem spokojeny, na to jak je to stare auto tak je furt krasne a jede pekne:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítej, a hodně šťastných kilometrů!

Nejdřív ze všeho se zorientuj, kde to budeš servisovat, aby tě neoškubali. Poloosu bych vyměnil hned, jak najdeš rozumný servis.

Otáčkoměr a teplota počká, počkej jak se to vyvine. (Bohužel někdy tato závada souvisí se stáčením tachometru).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za prani;)

Prave nejaky ten good servis hledam, vic sem v Ove bo su tam na skole a ve Zline sem jenom vikendy. Kamos mi daval typ o jednom slusnem kery kousek od Tesca Futura, v Ove, jesi nekdo nemate nejake zkusenosti s timto servisem?

Ten otackomer byl asi kously, ze se s tim delsi domu nejelo protoze pak se probral a jel v pohode:)...ta teplota mi az tak nevadi...ale zase bych diky tomu mohl zjistit jesi mi dobre spina chladic...Kolik muze stat ta poloosa?Btw kdybych ju chtel treba brat z vrakace, tak jak to tam funguje?To jim reknu co hci oni mi to vytahnou a prodaji, nebo jak to funguje?Diky:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...