Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak máte zapojenej kapacitor ??


Vopičí

Recommended Posts

:papa tak ja to mam v p205 takto : plus kabel 10mm2 od baterky na zosik , minus na kostru na to 1farad kapacitor. je to nonstop pod stavou , dalej rem. a signal zo zos. k radiu kde mam rem zapojeny cez vypinac kedy chcem si zapnem zosik a mam:potlesk v predu mam 2xsencor univerzal na radio v zadu 2xpiezo80w+2x tvm70w na radio same to hra velmi dobre na radio sony 4x50w plus k tomu ked zapnem ten zos400w rms zo subwoferom400w rms tak :o vsetk oco mam v zadu mav v origo platu trochu mu dava zahulit ten 7kg wofer staci vystuzit a je to ok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravicko me staci z radia pridelat Remote na kapacitator aby pri sepnuti radia se sepl kapacitator na dal stavu do zesu kdyz to budu mit zapojene jak to je na tom chema vys. a na zesilovaci musim jeste udelat ocko a spojit svorky 12+ a rem a nebo staci jak uz je na zesiku jen kostra a + zapojene???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kapacitor se třema svorkama:

(pokud propojíš +pól natvrdo s remote, tak bude kapacitor pořád zaplej a bude Ti to vybíjet baterku. )

1. + pól baterie

2. - pól baterie nebo kastle auta

3. remote od rádia (tuším 12v 200mA pouze pokud je zaplé rádio)

Kapacitor se dvěma svorkama

(nepotřebuje 3. svorku, protože se zapíná a vypíná podle potřeby sám, pozná kdy je velkej odběr z baterky, tudíž má jenom 2 svorky)

1. + pól

2. - pól

Jinak Jak jsem tu tenkrát řešil já ten kapacitor, tak jsem ho zapojil a je to perfekt. Mám dvousvorkovej, při malým odběru se nezapne, ale při větším jo. Taky pěkně vyhlazuje palubní napětí:D.

Takže ještě jednou díky všem za rady:super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...