blažena

ISO rámeček 406

11 posts in this topic

Potřebuji poradit!!! Mám v autě originál autorádio a chci jej vyměnit za jiné, ale mám dojem, že ten ISO rámeček, který inzerují na internetu je malý a nevyplní celý prostor po výjmutí origo autorádia. Nebo se pletu? :myslim Díky za info.

post-0-14109597225134_thumb.jpg

Děkuji za foto. Už jen vybrat to pravé rádio a pustit se do montáže. Jo a ještě by mě zajimalo jak propojit autorádio s ovládáním pod volantem? Viděl jsem nějakou redukci, ale myslím že stálo kolem tisíce a to se mi zdá celkem hodně.

Původně zaslal: blažena

Děkuji za foto. Už jen vybrat to pravé rádio a pustit se do montáže. Jo a ještě by mě zajimalo jak propojit autorádio s ovládáním pod volantem? Viděl jsem nějakou redukci, ale myslím že stálo kolem tisíce a to se mi zdá celkem hodně.

Máš 3 možnosti.

1 - koupíš tu redukci

2 - oželíš ovládání

3 - jsi zručný kutil a redukci si vyrobíš doma

:papa:papa:papa

Původně zaslal: mitch.mb

A co moznost 3? Jak na to? Radio JVC KD-G333 ???

No k tomu potřebuješ schéma jakým stylem funguje ovládání pod volantem a co vyžaduje ono rádio za signály. Pak už jen vyrobit adaptér. ;)

Ale to už je pro zdatnější elektromechaniky. :)

No ja prave myslel estli na to uz neco existuje treba schema jak to udelat seznam soucastek apod. ... Ze bych si to jenom nechal slozit...

Tak to na to jinak prdim zas tak tolik to nepotrebuju

vetsinou tyhle ovladani pod volantem fungujou na principu kombinace ruznych hodnot odporu, takze by se muselo jedine zmerit originalni ovladani od daneho radia a pak podle toho nakoupit odpory a spravne je seradit do odporove site

Původně zaslal: blažena

Potřebuji poradit!!! Mám v autě originál autorádio a chci jej vyměnit za jiné, ale mám dojem, že ten ISO rámeček, který inzerují na internetu je malý a nevyplní celý prostor po výjmutí origo autorádia. Nebo se pletu? :myslim Díky za info.

mozna bych vedel o nekom kdo by vymenil ten ramecek pro montaz neoriginalniho radia za ten ramecek co je pod originalnim radiem - clen KDO ho shani protoze bude do auta davat origos misto neorigos radia :D uz jsem ho upozornil na tenhle dotaz, tak zitra se asi ozve ;)

Tak, tak. Ten rámeček ten prostor normálně vykryje a do něj upevníš ten plechový rámeček rádia. Tady ho nabízím: