Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

spojkove lozisko - hluk


argoo

Recommended Posts

Původně zaslal: argoo

Na mojej P406 s poctivymi 138 000km sa zacalo ozyvat spojkove lozisko. Po zoslapnuti spojky prestane. Dokedy to vydrzi, co je indikator na vymenu?

-------------------------------------------

P406 2,0HDI, 66kW, r.v. 2002

už ted je nejvyšší čas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ti to přestane rachtat po sešlápnutí spojky tak se nejspíš bude jednat o špatné ložisko na hřídeli převodovky.

To samé bylo i v mém případě. Spojka se měnila a rachtání bylo stále stejné. Nic víc ti neporadím, ale takhle mi to bylo vysvětleno a lítal jsem s tím i 180km/h po dálnici durch a žádný problém. Zda to ještě jezdí nevím. Auto jsem prodal... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

Pokud ti to přestane rachtat po sešlápnutí spojky tak se nejspíš bude jednat o špatné ložisko na hřídeli převodovky.

To samé bylo i v mém případě. Spojka se měnila a rachtání bylo stále stejné. Nic víc ti neporadím, ale takhle mi to bylo vysvětleno a lítal jsem s tím i 180km/h po dálnici durch a žádný problém. Zda to ještě jezdí nevím. Auto jsem prodal... :)

podobne som to mal aj ja na Ticu, zoslapol som lozisko prestalo, tak sme vyhodili prevodovku vymenili spojkove loz. a aj loziska na prevodovke. Myslis ze to prestalo. Figu borovu! A sucasnemu majitelovi so to vysvetlil pri predaji,ze cez leto ked je teplo to nerobilo ale v zime ano. Na Favorite stacilo vymenit len spojkove loz. a bolo htv.:papa:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...